5 sposobów na wykorzystanie pudełka kartonowego z pokrywką

portaart.pl > Drukarnia  > 5 sposobów na wykorzystanie pudełka kartonowego z pokrywką
Sposoby Na Wykorzystanie Pudełka Kartonowego Z Pokrywką zdjęcie nr 1

5 sposobów na wykorzystanie pudełka kartonowego z pokrywką

Pudełka kartonowe z pokrywką cieszą się dużym zainteresowaniem wśród Polaków. Dlaczego? Ponieważ spektrum ich zastosowania jest obszerne. Można je wykorzystać na wiele sposobów np. do uporządkowania przestrzeni, przechowywania rzeczy, zabawek w pokoju dziecka, a także w łazience czy sypialni. W tym artykule zaprezentujemy Państwu Top 5 sposobów na wykorzystanie pudełek z przykrywką!

Pudełka kartonowe z przykrywką – prosty patent, wiele możliwości

Najprostsze rozwiązania są najlepsze – tak mówi, znane i wyświechtane powiedzenie. Doskonale pasuje ono do kartonów i opakowań z pokrywką. Ich prosta dwuczłonowa konstrukcja daje nam ogromne możliwości, w wielu kwestiach dotyczących zwykłego, codziennego życia. To właśnie połączenie prostoty z funkcjonalnością sprawiło, że opakowania kartonowe z przykrywką są jednym z najczęściej wybieranych produktów branży tekturowej. Poniżej przedstawiamy Państwu najczęstsze zastosowanie tego typu pudełek.

Pudełka z przykrywką jako designerski trend w urządzaniu mieszkań

Technika wykorzystywania małych pudełek z pokrywką do urządzania mieszkań przybyła do nas z zachodu. Coraz częściej osoby zajmujące się profesjonalną aranżacją wnętrz sugerują (głównie paniom), że niewielkiej jakości pudełka kartonowe z przykrywką będą dobrym rozwiązaniem dekoracji np. zamiast ceramicznych pojemników, na których zbiera się pył i kurz.

Pudełka kartonowe z przykrywką – sposób na uporządkowanie przestrzeni

Rozwiązanie, które szczególnie polecamy do sypialni i pokoju dziecka. Zamiast inwestować pieniądze w plastikowe pojemniki na rzeczy, ten sam cel możemy osiągnąć z wykorzystaniem niewielkich gabarytowo pojemników tekturowych na drobne rzeczy. Małe pudełka z pokrywką na drobne rzeczy to ciekawa opcja dla kobiet, w której mogą zmagazynować swoje spinki do włosów, lakiery do paznokci, frotki, gumki i inne detale niezbędne im w życiu codziennym.

Pudełka z przykrywką metodą na porządkowanie zabawek w pokoju dziecka

Analogiczne zastosowanie mogą mieć kartony z pokrywką w pokoju naszej pociechy. Dzieci uwielbiają się bawić, tak samo pozostawiać zabawki nieuporządkowane. Ich pokój potrafi czasem przypominać prawdziwe pole bitwy. Warto więc zagospodarować tę przestrzeń, a przede wszystkim wprowadzić w niej porządek. Jeżeli nauczymy dziecko składać zabawki w kartonach z pokrywką to zaprocentuje. Nauczymy je nie tylko porządku, ale też samodyscypliny.

Pudełka z przykrywką – rozwiązanie do segregacji ubrań

Są ubrania czy też rzeczy, które ciężko umieścić w szafie. Przykładem mogą być… kobiece szpilki. Małe pudełka kartonowe z przykrywką potrafią zatuszować “kobiecą pazerność” na ten specyficzny typ obuwia. W pudełkach z wieczkiem możemy umieścić także rzeczy, w które ubieramy się od czasu do czasu np. sukienka, w której raz byliśmy na weselu. Mężczyźni z pewnością docenią możliwość umieszczania w nich ubrań na siłownię. Takie rozwiązania pozwolą nam racjonalnie gospodarować przestrzenią, co w przypadku małych mieszkań ma niebagatelne życzenie.

Kartony z pokrywką do przeprowadzek, archiwizacji dokumentów

Choć niewiele osób zdaje sobie z tego sprawę, nie tylko kartony klapowe nadają się do przeprowadzek. Pewne drobne rzeczy, które chcemy mieć pod ręką jak np. notatniki, książki możemy umieszczać w kartonach z przykrywką. Podczas transportu można w ten sposób oznaczyć sobie, gdzie są rzeczy, materiały lub dokumenty dla nas szczególnie ważne. Co więcej coraz więcej firm używa opakowań kartonowych z przykrywką właśnie do segregacji i archiwizacji dokumentów np. paragonów fiskalnych.

Mamy nadzieję, że przytoczone przykłady pozwolą Państwu lepiej wykorzystać potencjał kartonów i opakowań z pokrywką. Bez wątpienia istnieje jeszcze wiele innych, ciekawych rozwiązań i zastosowań dla tego typu asortymentu. W tym przypadku ogranicza nas tylko i wyłącznie wyobraźnia!