Ciekawe sposoby na pakowanie prezentów

portaart.pl > Drukarnia  > Ciekawe sposoby na pakowanie prezentów
Ciekawe Sposoby Na Pakowanie Prezentów zdjęcie nr 1

Ciekawe sposoby na pakowanie prezentów

Bardzo często skupiamy się na samym prezencie, nie przywiązując wagi do sposobu jego pakowania. Jednak ciekawy prezent zasługuje na równie ciekawy sposób opakowania. A co gdyby samo opakowanie prezentowe zawierało w sobie ukrytą niespodziankę? Brzmi ciekawie? Zapraszamy do naszego artykułu, z którego dowiesz się, jak podwójnie zaskoczyć solenizanta ciekawym prezentem i zaskakującym opakowaniem prezentowym. A to wszystko bez dużego nakładu finansowego. 

Prezent z niespodzianką 

Kto z nas nie lubi prezentów. Robimy je sobie na urodziny, święta i wiele innych okoliczności. Niekiedy już na wiele tygodni przed celebracją ważnego wydarzenia oddajemy się poszukiwaniom ciekawego prezentu, żeby zadowolić i zaskoczyć osobę obdarowaną. A jakby tak zaskoczyć ją podwójnie? 

Wiemy, że niekiedy sam wybór prezentu potrafi być bardzo ciężkim i karkołomnym zadaniem. Jedni z nas uwielbiają robić prezenty, drudzy mają spore problemy z wyborem co kupić solenizantowi. Jednak w całym tym szaleństwie warto pamiętać, że najlepszymi prezentami są te dawane od serca, więc warto gdzieś zostawić coś swojego. Właśnie tu przechodzimy do tej enigmatycznej niespodzianki w prezencie zawartej w tytule. 

Pomysły na pakowanie prezentów 

O tym, jak pakować prezenty powstało już setki, jak nie tysiące wpisów, które prześcigają się w wymyślnych sposobach na opakowania prezentowe

To właśnie z opakowaniem mamy styczność jako pierwszym, gdy widzimy prezent. Warto, żeby jeszcze przed rozpakowaniem wzbudzał ciekawość i był schludny. Gdy do tego dołączymy odrobinę personalizacji w postaci kształtu lub grafiki, którą uwielbia osoba obdarowywana, możemy w ten sposób podkreślić wyjątkowość i ważność tej osoby dla nas. 

Jednak żaden z pomysłów na pakowanie prezentów nie uwzględnił dodatkowej niespodzianki po rozpakowaniu. Bynajmniej nie chodzi tu o kogoś wyskakującego z prezentu lub sam prezent. W bardzo łatwy sposób można sprawić, że zwykłe opakowanie prezentowe stanie się wręcz niezwykłe i na długo zostanie w pamięci każdego jako ciekawy prezent. 

Kod QR jako ciekawy prezent 

Kod QR zna pewnie większość z Was. Jest to graficzne przedstawienie kodu (zazwyczaj czarne kwadraciki na białym tle), które umożliwia kodowanie znaków. Skanując go telefonem, możemy się przenieść na daną stronę internetową, do wybranej piosenki lub zdjęcia. 

Dlaczego by go nie wykorzystać, robiąc ciekawy prezent i dołączyć w formie niespodzianki? 

Skanując kod  QR, obdarowywany może przenieść się na dedykowaną mu stronę internetową z życzeniami albo do jakiejś ważnej w waszym życiu piosenki lub specjalnie zrobionej playlisty na daną okazję. 

Jest to doskonały pomysł, aby pokazać swoje zaangażowanie w prezent i dać coś zupełnie od siebie, co przy okazji nie wymaga wielkiego nakładu finansowego. 

Opakowanie prezentowe z kodem QR

Poszukując estetycznego opakowania prezentowego, które będzie eleganckie i spersonalizowane, warto zamówić kartony prezentowe na wymiar. Indywidualne zamówienie pozwala na stworzenie opakowania idealnie dopasowanego do wymiarów prezentu. Nie powstaną wtedy niepotrzebne luzy i przestrzenie, oraz unikniemy problemu zbyt małego opakowania. Dodatkowo, możliwość dodania własnego nadruku oraz grafiki sprawi, że osoba obdarowywana poczuje się wyjątkowo z czymś, co jest zrobione w 100% pod nią i zawiera personalizacje. Dodanie wcześniej wspomnianego kodu QR na spodzie wieczka kartonu oraz kilku napisów lub ulubionej grafiki sprawi, że będzie to niezapomniany prezent zawierający dodatkową niespodziankę dla obdarowywanego. 

W ofercie naszej firmy dostępny jest duży wybór kartonów prezentowych, które możemy dowolnie zadrukować i spersonalizować. Zapraszamy do odwiedzin naszej strony i kontaktu.