Czym jest Roll-up i dlaczego warto z niego korzystać?

portaart.pl > Drukarnia  > Czym jest Roll-up i dlaczego warto z niego korzystać?
Czym Jest Roll-Up I Dlaczego Warto Z Niego Korzystać? | Portaart.pl zdjęcie nr 1

Czym jest Roll-up i dlaczego warto z niego korzystać?

Roll-up jest jednym z najefektywniejszych sposobów na reklamę. Odpowiednio zaprojektowany pozwala przedsiębiorcom trafić do szerokiego grona odbiorców, wyprzedzając tym samym ulotki i plakaty w rankingu skuteczności środków przekazu reklamy.

Jeśli zastanawiasz się nad kupnem Rollupów reklamowych dla swojego przedsiębiorstwa koniecznie przeczytaj poniższy artykuł! Znajdziesz w nim kilka cennych informacji dotyczących budowy i korzyści użytkowania stojaków reklamowych, a także wskazówki jak i gdzie kupić najlepszy baner roll up. Mamy nadzieję, że pomożemy Ci w znalezieniu odpowiedzi na nurtujące Cię pytania!

Roll up – co to jest?

Roll up to stojak reklamowy zbudowany z zadrukowanej ścianki materiałowej o wysokości ok. 2m, skrzyneczki z systemem rolującym i drążka podtrzymującego rozwinięty materiał. Popularne szerokości banerów Roll up to 85cm, 100cm i 120cm.

Ogromną zaletą Rollupów jest ich ponadprzeciętna uniwersalność i wysoki komfort użytkowania. Zwinięta reklama roll up zajmuje minimum miejsca, dzięki czemu jest prosta w transporcie i skutecznie zabezpieczona przed zniszczeniem. Jej rozwinięcie zajmuje jedynie kilka sekund i polega na wyjęciu materiału z kasety rolującej i wsparciu go na długim pręcie.

Biorąc pod uwagę fakt, że Rollupy reklamowe powszechnie wykorzystuje się nie tylko wewnątrz budynków, lecz także na zewnątrz, inwestując w nowy Roll up warto zwrócić uwagę na jego wagę. Im jest ona większa tym bardziej stabilny i odporny na działanie wiatru jest Roll up.

Jakie zalety posiadają Rollupy?

Wysoki komfort użytkowania i duża mobilność to tylko niektóre zalety Rollupów reklamowych. Do ich atutów można zaliczyć także wszechstronność i funkcjonalność. Doskonale sprawdzają się podczas różnorakich wystąpień, konferencji, targów i szkoleń branżowych. Co więcej, banery Roll up charakteryzuje szeroki przekaz i przyciągająca uwagę forma. Jeśli zatem zależy Ci na dotarciu do jak największej liczby odbiorców i zrobieniu dobrego wrażenia na klientach Roll up to środek przekazu reklamy, w który powinieneś zainwestować. Warto także zwrócić uwagę na fakt, że Rollupy można wykorzystywać wielokrotnie. Konstrukcja skrzyneczki rolującej umożliwia łatwą wymianę materiału z grafiką, co bezpośrednio przekłada się na zwiększenie oszczędności w firmie.

Gdzie sprawdzają się Rollupy?

Jak wspomniano powyżej Rollupy są niezwykle uniwersalne, przez co dobrze sprawdzają się niemal w każdej branży. Niezwykle często wykorzystują je agencje reklamowe i przedsiębiorstwa, którym zależy na pozyskaniu nowych klientów i zwiększeniu rozpoznawalności marki. Banery Roll up często możemy spotkać na targach branżowych, wystawach firmowych, szkoleniach biznesowych i wszelkich akcjach promocyjnych. Roll upy są atrakcyjną formą reklamy i dobrym nośnikiem informacji o firmie, przez co ich zastosowanie jest niemal niczym nieograniczone.

Jak zaprojektować Roll up?

Aby Roll up dobrze spełniał swoją funkcję i skutecznie zachęcał konsumentów do skorzystania z usług naszego przedsiębiorstwa musi być odpowiednio zaprojektowany. Jako środek przekazu reklamy baner Roll up musi przykuwać wzrok, intrygować i zachęcać do bliższego poznania oferty firmy. Dlatego też samodzielne zaprojektowanie Roll upu jest niezwykle trudne i wymaga ogromnej dozy kreatywności, zasad skutecznego marketingu i znajomości rynku. Jeśli zatem nie jesteś pewien czy uda Ci się podołać wyzwaniu zaprojektowania atrakcyjnego wizualnie roll-upu zawsze możesz skorzystać z usług firm specjalizujących się projektami graficznymi reklam.

Gdzie kupić Roll-up?

Jeśli zastanawiasz się gdzie wydrukować Roll up skorzystaj z usług Portaart.pl! Oferujemy wysokiej jakości wydruki UV charakteryzujące się odpronością na uszkodzenia mechaniczne, promieniowanie słoneczne, wilgoć i zmiany temperatur, dzięki czemu Rollupy naszej produkcji na długo zachowują swój pierwotny wygląd i z powodzeniem mogą być wykorzystywane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Zapraszamy do kontaktu!