Drewniane bombki – pomysł na prezent dla bliskich i klientów

portaart.pl > Drukarnia  > Drewniane bombki – pomysł na prezent dla bliskich i klientów
Drewniane bombki – pomysł na prezent dla bliskich i klientów

Drewniane bombki – pomysł na prezent dla bliskich i klientów

Grudzień to miesiąc, w którym każdy z nas czeka na Święta Bożego Narodzenia, z którymi to nierozerwalnie wiążą się… prezenty! Co w tym roku sprezentować bliskim pod choinkę? Czym zaskoczyć klientów i kontrahentów? Może tym razem warto postawić na coś oryginalnego, a zarazem związanego z magią świątecznego czasu? Może czas zapomnieć o firmowych kalendarzach, świeczkach i zimowej herbacie? Oczywiście, to wspaniałe prezenty, ale wiemy co na pewno będzie hitem tej zimy! Spersonalizowane drewniane bombki będą idealnym pomysłem! Odkryjmy wspólnie nieograniczone możliwości druku na drewnie – zapraszamy do artykułu.

Druk na drewnie – zastosowanie i możliwości

Drukowanie na drewnie, choć jest głównie kojarzone z przemysłem meblarskim, daje naprawdę wiele, wiele ciekawych możliwości. Do czego jeszcze można więc wykorzystać nadruk na drewnie? Aranżacja wnętrz, gadżety firmowe, puzzle, zabawki, drobne dodatki i upominki. Właśnie dlatego z usług drukowania na drewnie bądź sklejce korzystają zarówno firmy, jak i architekci czy klienci indywidualni.

Spersonalizowane drewniane bombki to prawdziwy hit

Od kilku już lat przykuwa coraz większą wagę do poszanowania środowiska. Doceniamy upominki i prezenty wykonane z naturalnych materiałów. A czy istnieje bardziej szlachetny, naturalny materiał niż drewno? Oczywiście, że nie! Dlatego drewniane personalizowane bombki to idealny prezent – piękny i praktyczny.

Drewniane bombki dla klientów, pracowników i kontrahentów możesz ozdobić logo firmy. Dzięki temu wzrośnie świadomość Twojej marki. Każdy, kto otrzyma taką bombkę, co roku wieszając ją na choince, będzie miał pozytywne skojarzenia z Twoją firmą. Czy istnieje lepszy sposób na budowanie wizerunku? Raczej nie!

Z kolei drewniane bombki na prezent dla bliskich możesz ozdobić tak, jak tylko chcesz. Frezowanie drewna pozwala na wycięcie w drewnie nawet najbardziej finezyjnych kształtów czy zdobień. Bombka ze wspólnym zdjęciem, bombka z reniferem, bombka z cytatem – wspominaliśmy już chyba, że druk na drewnie na zamówienie daje nieograniczone możliwości?

Bardzo dobrą informacją jest też fakt, że drewniane bombki można zamówić jako gotowy produkt – z nadrukowaną grafiką. Ale można także potraktować je jako bazę do dalszego zdobienia, np. metodą decoupage, metoda scrapbookingu czy po prostu do pomalowania. Taki prezent idealnie nada się również dla najmłodszych. W końcu zdobienie bombek wspólnie z rodzicami na pewno sprawi im masę radości. Co więcej, jesteśmy przekonani, że rodzice z wielką dumą będą spoglądać na bożonarodzeniowe drzewko, na którym zawisną ozdoby własnoręcznie przygotowane przez ich pociechy.

Niesamowite ozdoby choinkowe

Drewniane bombki przepięknie komponują się ze świąteczną, zieloną choinką. Idealnie łączą się z innymi ozdobami – i tymi naturalnymi, i tradycyjnymi bombkami. Będą dobrze wyglądać zarówno w towarzystwie szyszek, orzechów włoskich, lasek cynamonu czy pierników oraz szklanych bombek, jak i lampek. Uniwersalny styl drewna jedynie podkreśla fakt, że drewniane ozdoby choinkowe to idealny pomysł na prezent. Zyskujesz pewność, że obdarowany dopasuje prezent do pozostałych świątecznych stroików i będzie mógł się nim cieszyć przez wiele, wiele lat.

Pamiętaj, że z drewna można wykonać także inne ozdoby – świąteczne i nie tylko. Druk UV na drewnie jest szeroko wykorzystywany zarówno w świecie marketingu, przy produkcji gadżetów firmowych, jak i przez klientów indywidualnych, którzy chcą podarować swoim bliskim wyjątkowe, personalizowane prezenty!

Drewniane bombki– wysoka jakość i trwałość

Jak wspominaliśmy druk UV na drewnie wykorzystywany jest nie tylko w meblarstwie. Cieszy się ogromnym powodzeniem również przy produkcji wszelkiego rodzaju gadżetów reklamowych, puzzli, elementów gier planszowych i drobnych upominków. Co istotne, drewniane bombki i inne prezenty z drewna idealnie nadają się również dla dzieci. Wpływa na to bezpieczeństwo tego rodzaju wydruku oraz wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne czy czynniki zewnętrzne. Z kolei dzięki możliwości poddania drewna dalszej obróbce, jaką jest frezowanie drewna, zyskujemy możliwość wycinania w materiale dowolnych kształtów. Spraw, by te Święta i każda inna uroczystość były naprawdę udane, a Twój prezent został zapamiętany na długie, długie lata – wykorzystaj magię drewna, po prostu!