Druk na folii

portaart.pl > Druk na folii

Druk na folii to efektowny sposób na stworzenie oryginalnych naklejek, które można wykorzystać jako nośniki reklamowe lub sposób na ciekawy wystrój wnętrz. Takie rozwiązania dostępne są w różnych rozmiarach oraz w co najmniej kilku wariantach, jeśli chodzi o strukturę i właściwości folii.

Druk solwentowy na folii – jak powstaje?

Druk solwentowy na folii to rodzaj druku atramentowego, w którym wykorzystuje się pigmenty solwentowe na bazie rozpuszczalników organicznych. W zależności od proporcji pigmentów i rozpuszczalników nadruki mają różną trwałość. W przypadku naklejek do stosowania we wnętrzach pomieszczeń stosuje się rodzaj druku solwentowego eco, który pozwala bezpiecznie użytkować tego typu produkty w domu bez ryzyka wydzielania się toksyn.

Folia solwentowa – czym się charakteryzuje?

Folia do druku solwentowego to tworzywo specjalnie dostosowane do zadrukowywania oraz przyklejania na różnego rodzaju podłożach. Do wyboru jest druk solwentowy na folii przezroczystej, ale także kolorowej. Co więcej, w zależności od pożądanego efektu możesz wybrać odpowiedni rodzaj folii oraz laminat, co nada nie tylko odmiennego rezultatu, ale także wydłuży trwałość nadruku. Druk na folii to dobre rozwiązanie, jeżeli chcesz okleić samochód, szyby w oknach, stoiska wystawowe oraz wiele innych powierzchni.

Druk na folii. Gdzie go wykonać w Poznaniu?

Nasza firma dysponuje szeroką ofertą poligraficzną z wykorzystaniem różnych metod druku. Druk solwentowy na folii to jedna z technik, z która jest powszechnie wykorzystywana przez poznańskie firmy. Jest to praktyczny, efektowny i trwały sposób, który świetnie służy jako nośnik reklamowy dla przedsiębiorstw z każdej branży.