Druk na folii

portaart.pl > Druk na folii

Druk na folii to efektowny sposób na reklamę, która bez wątpienia zostanie zauważona. Oryginalne naklejki firmowe, oklejanie samochodu służbowego lub okien w siedzibie firmy, to jedne z opcji, jakie daje druk na folii. Można go również wykorzystać w celu odnowienia wnętrza i zmiany wystroju na przykład biura. Takie rozwiązania dostępne są w różnych rozmiarach, dostosowanych do potrzeb oraz w co najmniej kilku wariantach, jeśli chodzi o strukturę i właściwości folii.

Druk solwentowy na folii to rodzaj druku atramentowego, w którym wykorzystuje się pigmenty solwentowe na bazie rozpuszczalników organicznych. W zależności od proporcji pigmentów i rozpuszczalników nadruki na folii mają różną trwałość. W przypadku naklejek do stosowania we wnętrzach pomieszczeń stosuje się rodzaj druku solwentowego eco, który pozwala bezpiecznie użytkować tego typu produkty w domu bez ryzyka wydzielania się toksyn.

Folia do druku solwentowego to tworzywo specjalnie dostosowane do zadrukowywania oraz przyklejania na różnego rodzaju podłożach. Do wyboru jest druk solwentowy na folii przeźroczystej, ale także kolorowej. Co więcej, w zależności od pożądanego efektu możesz wybrać odpowiedni rodzaj folii oraz laminat, co nada nie tylko odmiennego rezultatu, ale także wydłuży trwałość nadruku. Druk na folii to dobre rozwiązanie, jeżeli chcesz okleić samochód, szyby w oknach, stoiska wystawowe oraz wiele innych powierzchni.

Druk solwentowy na folii – Poznań

Nasza firma oferuje szeroki wachlarz usług poligraficznych z wykorzystaniem wielu różnych metod druku. Drukarnia PortaArt znajduje się w Poznaniu. Druk solwentowy na folii to jedna z używanych przez nas technik. Jest to praktyczny, efektowny i trwały sposób, który świetnie służy jako nośnik reklamowy dla przedsiębiorstw z każdej branży. Jeśli masz swój pomysł na druk na folii, skontaktuj się z nami, a my doradzimy Ci, co dokładnie wybrać, żeby jak najlepiej spełniało swoją funkcję.

Wieloletnia praca w branży poligraficznej nauczyła nas pracy z różnymi materiałami i doskonale wiemy, jak zachowują się w przeróżnych sytuacjach. Z naszą pomocą dobierzesz odpowiedni rodzaj nadruku, który posłuży Ci przez lata jako efektywna reklama Twojego przedsiębiorstwa. PortaArt ma swoją siedzibę w Poznaniu, jednak kompleksowo obsługujemy firmy z całej Polski. Skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów realizacji Twojego pomysłu.