Druk na okleinie – Poznań

portaart.pl > Druk na okleinie – Poznań

Wykorzystanie okleiny to popularny sposób na urozmaicenie ścian oraz mebli. Obecnie dzięki rozwiniętej technologii poligraficznej i dostępowi do różnego rodzaju źródeł możliwa jest dowolna personalizacja różnych powierzchni. Możesz użyć własnego zdjęcia lub grafiki albo postawić na coś z płatnych baz obrazów. Takie rozwiązanie zapewnia wysoką jakość materiału źródłowego, a co za tym idzie wyśmienita jakąś druku na okleinie.

Druk na okleinie – zalety

Okleina introligatorska to materiał, który ma bardzo szerokie zastosowanie. Co więcej, tworzywo to nadaje się do zadrukowania na wiele sposobów. Dzięki temu w zależności od potrzeb można wybrać odpowiednią metodę, która da najbardziej pożądany efekt. Druk na okleinie może być wykonany zarówno metodą offsetową, jak i UV. Sposób wykonania zlecenia zależy również od typu okleiny oraz jej grubości. W tym momencie najbardziej nowoczesną i wszechstronną techniką drukowania na okleinie jest druk UV. Utwardzanie tuszu za pomocą promieni ultrafioletowych sprawia, że osiągnięcie fotorealistycznej jakości nie jest już problemem. Dodatkowo sposób ten nadaje dużej trwałości otrzymanym w ten sposób grafiką.

Druk na okleinie w Poznaniu

Jeżeli na terenie Poznania szukasz miejsca, gdzie wykonasz wysokiej jakości druk na okleinie, to zgłoś się do nas. Realizujemy różnego rodzaju projekty dla osób indywidualnych, jak i firm. W przypadku, kiedy nie wiesz, na co się zdecydować, chętnie pomożemy wybrać najbardziej satysfakcjonujące rozwiązanie. Przyjdź do naszego punktu stacjonarnego lub skontaktuj się z nami.