Druk tapet – Poznań

portaart.pl > Druk tapet – Poznań

Po wielu latach nieobecności do polskich domów znów wracają tapety. Druk i technologia z tym związana bardzo się rozwinęła i dziś już dostępne jest drukowanie tapet na zamówienie. Rozwinięte technologie drukarskie sprawiają, że możesz zamówić wybrany przez Ciebie wzór i otrzymać gotowe zlecenia w ciągu kilku dni.

Drukowanie tapet ściennych

Drukowanie tapet zwykle odbywa się z wykorzystaniem w pełni ekologicznych tuszy latexowych, które tworzone są na bazie wody. Dzięki temu są całkowicie bezzapachowe i bezpieczne. Tusze latexowe w przeciwieństwie do solwentowych nie są łatwopalne i nie zawierają toksycznych substancji. Druk tapet coraz prężniej się rozwija, a firmy oferują coraz szerszy wybór wzorów. Możesz wybierać od motywów zwierzęcych po roślinne, na abstrakcyjnych kończąc. Jeśli jednak żaden nie przypadnie Ci do gustu, pamiętaj, że sam możesz zaprojektować swoje własne tapety. Druk w Poznaniu, czy innych dużych miastach nie jest problemem. Zwróć się do nas, a pomożemy znaleźć idealny wzór lub zaprojektujemy go dla Ciebie sami!

Szybka metamorfoza

Jeśli chcesz szybko odmienić swoje mieszkania i nadać mu ciekawy wygląd i interesujący charakter to nie ma lepszego rozwiązania niż tapety. Wybranie odpowiadającego twoim gustom wzoru pozwoli Ci poczuć się komfortowo we własnych czterech ścianach i nadać im indywidualny klimat. Bardzo modnym rozwiązaniem jest zaaplikowanie tapety tylko na jedną ścianę lub na jej część. Pozwala to podkreślić wybraną część pokoju, jednocześnie przytłaczając całego wystroju pomieszczenia ogromem wzorów i kolorów. Dekoratorzy wnętrz twierdzą, że tapety wracają na salony, jednak ich rola całkowicie się zmieniła. Nie są już główną częścią wystroju, tylko delikatnym akcentem uwydatniającym charakter całości. Tapeta jest teraz swego rodzaju dodatkiem, który ma przejmować nieco rolę obrazów, jeśli chodzi o dekorację wnętrz. Nie są one trudne w montażu, dlatego są świetnym rozwiązaniem, jeżeli potrzebujesz szybkiego odświeżenie mieszkania.