Elementy gier planszowych

portaart.pl > Elementy gier planszowych

Upominki okolicznościowe czy gadżety firmowe w różnej formie powinny być spersonalizowane, co będzie wyróżniało je na tle innych. Nasza drukarnia specjalizuje się w produkcji materiałów reklamowych, a także gier planszowych. Nasze doświadczenie i zaplecze techniczne pozwala na tworzenie unikatowych gadżetów, które możesz wykorzystać w różnych okolicznościach.

Elementy do gier planszowych

Wytwarzamy planszówki od początku do końca, ale także możemy wyprodukować poszczególne elementy gier planszowych. Jeżeli potrzebujesz spersonalizowanych pionków lub oryginalnego pudełka stworzonego na potrzeby konkretnej okazji, to zgłoś się do nas. Chętnie stworzymy dla Ciebie akcesoria do gier planszowych według dostarczonego projektu.

Nasze rozległe zaplecze techniczne pozwala na kompleksową obsługę w zakresie poligrafii, produkcji materiałów reklamowych planszówek i ich elementów. Możemy stworzyć niepowtarzalne gadżety wykonane z najróżniejszych materiałów. Pracujemy z drewnem, PVC, tekturą, kartonem, płytami MDF oraz wieloma innymi tworzywami. Każde z tym tych materiałów możemy poddać obróbce przy pomocy frezowania i wycinania, co nadaje naszym wyrobom indywidualnego charakteru.

Potrzebujesz pomocy w zrealizowaniu swojego pomysłu? Nasza ekipa z chęcią doradzi Ci na każdym etapie realizacji zamówienia, od wstępnego pomysłu do późniejszej obróbki i wykończenia. Masz pytania? Zgłoś się do naszej siedziby w Poznaniu lub zadzwoń albo napisz!