Kartony firmowe – Poznań

portaart.pl > Kartony firmowe – Poznań

Kartony i pudełka dla firm

Pudełka firmowe z nadrukiem to doskonały sposób na uatrakcyjnienie brandingu produktów wprowadzanych na rynek. Wiele firm wkłada mnóstwo wysiłku w zaprojektowanie atrakcyjnego opakowania dla firmy. Realizujemy te pomysły, dbając o każdy szczegół oraz wysoką jakość wykonania i dostarczamy pudełka na zamówienie z logo dla różnych biznesów.

Pudełka kartonowe z logo od producenta z Poznania

Jesteśmy firmą z Poznania, która specjalizuje się w szeroko pojętej poligrafii. Nasza drukarnia opakowań wytwarza estetyczne pudełka kartonowe z logo oraz różnego rodzaju opakowania firmowe z tektury i kartonu, które przeznaczane są później do rozmaitych celów. W naszej ofercie znajdziesz pudełka z logo firmy – jednoczęściowe, dwuczęściowe, z wycięciami i bez – personalizowane w dowolny sposób. Pudełka ozdobne z logo to świetna opcja dla firm, które szukają niebanalnych sposobów na produkcję materiałów reklamowych oraz gadżetów.

Kartony firmowe w różnych wymiarach i o różnym zastosowaniu

Niezależnie czy szukasz opakowań produktowych, opakowań do przesyłek, pudełek na wino czy kartoników świątecznych – w Porta Art w Poznaniu zaprojektujemy i wykonamy je dla Ciebie.

Możemy stworzyć pudełka z logo firmy, które będzie pełnić funkcję opakowania na prezenty. Nasze rozległe zaplecze maszynowe sprawia, że wykonujemy nawet najbardziej skomplikowane projekty, wykorzystujące zaawansowaną obróbkę tektury litej, falistej oraz kartonu. Dostarczamy pudełka fasonowe z nadrukiem w dowolnej postaci. Oklejamy pudełka firmowe wydrukami wykonanymi techniką cyfrową lub offsetową. Co więcej, możesz dobrać dodatkowe zabezpieczenie folią poliuretanową o wykończeniu błyszczącym lub matowym.

Tekturowe czu kartonowe pudełko z logo lub innym nadrukiem możesz wykonać już w ilości kilkunastu sztuk. Jeżeli chcesz omówić swoje zamówienie, to zadzwoń lub napisz. Nasze studio graficzne lub drukarnia opakowań chętnie odpowie na Twoje pytania!

Pudełka z logo dla producentów i sklepów

Wraz z przeniesieniem sporej części sklepów do internetu, realizując wysyłkę produktów, klient pierwsze co, to ma styczność właśnie z opakowaniem. Z pozoru tak mało istotna rzecz, jednak na jego podstawie klient potrafi wyrobić sobie pierwsze wrażenie o produkcie oraz całej firmie. Dlatego tak ważne jest posiadanie swoich własnych pudełek firmowych. Ich staranne, nieszablonowe wykonanie, wytrzymałość, spójność z marką oraz pozostałe detale na pewno zostaną docenione przez kupujących oraz pomogą wyróżnić firmę i jej produkty na tle konkurencji. Jak wiadomo, niestandardowe podejście jest jednym z czynników, które pomaga wypromować zarówno sam produkt, jak i firmę.

Wyróżnij produkt pudełkiem z logo firmy

W Porta Art wykonamy praktycznie każde pudełko z logo lub innym nadrukiem, które zdecydowanie nie zginie w tłumie innych opakowań konkurencji. Jeśli masz pomysł na niestandardowe pudełka firmowe, napisz do nas, a my dołożymy wszelkich starań w realizacji, która będzie jak najbliższa wyobrażeniom o finalnym produkcie. Nasi graficy z wielką chęcią pomogą przy tworzeniu projektu graficznego kartonu z logo lub innym nadrukiem, który będzie wyglądał atrakcyjnie i zatrzyma się na nim niejedno oko. Już jedynie krok dzieli Cię od posiadania swoich kartonów z logo, które uatrakcyjnią wysyłkę zamówionych towarów. Zapraszamy do kontaktu!