Opakowania kartonowe na prezenty

portaart.pl > Opakowania kartonowe na prezenty

Eleganckie, estetyczne, a jednocześnie efektowne zapakowanie prezentu może przysporzyć nie lada problemów, szczególnie jeśli wręczany upominek ma nieregularne kształty. W takim przypadku z pomocą przychodzi nasza firma Portaart, gdzie zaopatrzysz się w ciekawe i nietuzinkowe kartony prezentowe. Oferując klientom opakowania kartonowe na prezenty, skupiamy się nie tylko na ich estetycznym wyglądzie i niebanalnym wykończeniu, ale również na solidnej i trwałej konstrukcji.

Kartony prezentowe – szeroki wariant modeli, wzorów i kolorów

Kartony prezentowe na biżuterię, alkohol, czy inny ważny upominek można z powodzeniem zamówić w naszym studio graficznym i drukarni Portaart. Innowacyjne rozwiązania technologiczne oraz bogate zaplecze maszynowe, które posiadamy, pozwala nam stworzyć najbardziej kreatywne i skomplikowane zamówienia. Oferujemy szeroki wachlarz kartonów prezentowych, wśród których znaleźć można kartony kolorowe, pudełka z personalizowanym nadrukiem, specjalnymi wycięciami i zdobieniami, a także opakowania jednoczęściowe i dwuczęściowe. Oferujemy modele duże, średnie i małe, a także modele niestandardowe. Każde realizowane przez nas zamówienie na pudełko prezentowe wykonywane jest z dbałością o każdy najmniejszy szczegół, aby zachwycało równie mocno, co wręczany upominek.

Opakowania kartonowe na prezenty – solidna konstrukcja i sprawdzone materiały

Opakowania kartonowe na prezenty, to nie tylko ciekawy sposób na zapakowanie upominku, ale również element przyjazny środowisku. Wykonywane u nas kartony ze względu na solidną konstrukcję oraz wysoką wytrzymałość, można z powodzeniem wykorzystać również w innych celach, np. do przechowywania różnych akcesoriów. Dzięki temu, opakowanie nie jest od razu wyrzucane, jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnego papieru do owijania prezentów, czy innych mało praktycznych opakowań.

Nasze pudełka na prezenty wykonujemy z dbałością o każdy najmniejszy szczegół, dlatego są tak efektowne, a jednocześnie trwałe i solidne. Do ich produkcji wykorzystujemy materiały, takie jak karton, tektura lita lub tektura falista. Rodzaj tworzywa, z którego proponujemy wykonanie opakowania, zależy od ciężaru przechowywanego produktu. Dla lekkich upominków polecamy pudełka kartonowe, dla cięższych zaś te z tektury. Wówczas można mieć pewność, że prezent będzie nie tylko efektownie opakowany, ale również dobrze zabezpieczony.

Kartony na prezent z personalizowaną dedykacją, logo firmy lub inną dowolną grafiką

Wiele osób pragnie zaskoczyć obdarowywaną osobę nie tylko trafionym prezentem, ale również efektownym opakowaniem. W tym celu warto postawić na karton prezentowy ze spersonalizowaną dedykacją. Życzenia, wyznanie miłości lub efektowne wskazanie adresata – każdą dedykację, wykonamy dla Ciebie z najwyższą starannością i precyzją, aby obdarowywana osoba była w pełni zachwycona oryginalnym pomysłem i nietuzinkowym rozwiązaniem.

Kartony prezentowe są również ciekawym sposobem na promowanie własnych usług lub produktów. Drobny upominek od firmy zapakowany w efektowne kartonowe opakowanie z wyróżnionym logo firmy lub nawiązującą grafiką z pewnością zapadnie w pamięć i zachęci potencjalnych odbiorców do ponownego skorzystania z usług.

Portaart – sprawdzony producent opakowań kartonowych na prezent

Niegdyś prezentami obdarowywane były osoby z okazji urodzin, imienin czy innych ważnych uroczystości. Dziś drobne upominki wręczane są również w formie reklamy, promującej daną markę lub produkt. Niezależnie od tego, która forma prezentu odpowiada Twoim potrzebom, warto zadbać o jego odpowiednie opakowanie.

Wybierając usługi naszej firmy Portaart, masz gwarancję, że stworzymy perfekcyjne opakowania na prezent dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb i wymagań. Posiadamy zaawansowane technologicznie zaplecze maszynowe, które pozwala nam na realizację najbardziej złożonych i skomplikowanych projektów. Kartony prezentowe z rozmaitymi wycięciami, nadrukami i innymi zdobieniami nie stanowią dla nas żadnego problemu. Wykonamy je w oparciu o bogate doświadczenie i wiedzę, którą posiadamy oraz wykorzystując do tego najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne i solidne materiały.