Kasetony reklamowe – czyli reklama dla wymagających

portaart.pl > Drukarnia  > Kasetony reklamowe – czyli reklama dla wymagających
Kasetony Reklamowe - Czyli Reklama Dla Wymagających - Portaart.pl zdjęcie nr 1

Kasetony reklamowe – czyli reklama dla wymagających

Reklama zewnętrzna powinna być nie tylko skuteczna, ale także estetyczna. Zwłaszcza jeżeli działasz w branżach takich jak kosmetyka, design, czy moda. Profesjonalny i estetyczny wygląd wzbudza zaufanie oraz pozwala budować prestiż każdej marki. Dlaczego kasetony zewnętrzne zyskują tak dużą popularność?

Kasetony świetlne – zastosowanie

Kasetony podświetlane to forma reklamy zewnętrznej, najczęściej wykonana z pleksi oraz oświetlona od wewnątrz energooszczędnymi LEDami. Rozwiązanie to najczęściej jest spotykane na budynkach, ponieważ tego typu szyldy dobrze znakują wejście do danej firmy. Technologia wykorzystywana do produkcji tych nośników pozwala wykonywać kasetony w różnorodnych kształty i kolorach. Klienci mają pełną dowolność w doborze fontów, wzorów, wycięć oraz faktury materiału. Co ważne, kasetony reklamowe występują w wersji jednostronnej lub dwustronnej, dzięki temu możesz stworzyć ciekawą reklamę przestrzenną, które będzie świetnie komponowała się z przestrzenią miejską.

Dlaczego firmy inwestują w kasetony świetlne?

Solidny i elegancki wygląd to powód, dla którego coraz więcej firm wybiera podświetlone kasetony do promowania swojego biznesu. Co więcej, wykonanie z materiałów sztucznych odpornych na działanie czynników zewnętrznych sprawia, że są one opłacalną inwestycją, którą będziesz cieszył się co najmniej kilka lat. W zależności od profilu działalności oraz preferencji możesz wybrać formy bardziej kolorowe i krzykliwe lub eleganckie i zachowawcze. Twój szyld dzięki świeceniu będzie się wyróżniał spośród innych i nawet w nocy przypominał o lokalizacji firmy. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów sprawia, że kasetony nie blakną i z czasem nie tracą na atrakcyjności. Jest to niezwykły, atutem, ponieważ kasetony świetlne cały czas dobrze widoczne i nie musisz się przejmować tym, że wypłowiałe na słońcu.

Profesjonalny wygląd

Podświetlane szyldy wyglądają znacznie bardziej nowocześnie i designersko niż tradycyjne reklamy z PCV. Jeżeli zależy Ci na budowaniu wizerunku innowacyjnej firmy, która idzie z duchem czasu, to zdecydowanie podświetlane reklamy są dobrym rozwiązaniem. Różnorodne formy kasetonów reklamowych świetnie sprawdzają się do oznakowania klinik, przychodni, hoteli, salonów piękności czy też biur projektowych. Nie wiesz jaki styl najbardziej pasuje do twojej siedziby? Porozmawiaj z naszym projektantem, który na pewno pomoże wybrać Ci wybrać najlepszy pomysł. Realizacja zlecenia odbywa się w całości w naszej firmie, dlatego masz pewność, że wykonanie rozpoczynając od projektu graficznego, a na produkcji kończąc, odbędzie się gładko.

Szerokie pole modyfikacji

Obecnie technologie produkcji materiałów reklamowych są bardzo różnorodne. Dlatego kasetony świetlne można poddać różnym rodzajom obróbki. W naszej drukarni dostępne jest między innymi frezowanie czy wycinanie laserowe. Podświetlane nośniki reklamowe można urozmaicać różnymi dodatki jak drewno czy sklejka. Wszystko zależy od przeznaczenia oraz efektu, jaki chcesz uzyskać. Kasetony mogą mieć różny stopień przepuszczania światła oraz siły świecenia, co sprawia, że efekt może być bardzo subtelny lub intensywny w zależności od preferencji.

Nie tylko, jako element elewacji

Reklamy świetlne świetnie sprawdzają się także wewnątrz budynków, jako ciekawy element wystroju. Możesz wykorzystać grafikę lub zdjęcie do podświetlenia, co nada wnętrzu unikalnego charakteru. Wykorzystanie światła LED jeszcze bardziej uwypukli wszystkie szczegóły grafiki, dzięki czemu całość będzie wyglądała oryginalnie i zaskakująco. Takie instalacje najlepiej sprawdzają się w holu bądź recepcji. Już od samego wejścia gość zauważy instalację, która z pewnością pozytywnie zaskoczy go swoją estetyką.

Kasetony reklamowe mają szerokie pole zastosowania dlatego, jeżeli zastanawiasz się nad wyprodukowaniem własnego projektu, to nie wahaj się zapytać o radę profesjonalistę w tej dziedzinie. Sprawdź naszą ofertę i zobacz, co możemy Ci zaproponować.