Kasetony reklamowe – Poznań

portaart.pl > Kasetony reklamowe – Poznań

Reklamy świetlne to jedne z najbardziej pożądanych i uniwersalnych form zwrócenia uwagi potencjalnych klientów. Podświetlane kasetony czy też te bez wykorzystania światła to nowocześnie wyglądająca forma szyldu, który dobrze prezentuje się na budynkach. Jest widoczny z daleka, a dzięki podświetleniu zauważalny w każdej porze dnia, niezależnie od pogody.

Kasetony reklamowe

Poznań to dynamicznie rozwijające się miasto, w którym w każdej branży istnieje duża konkurencja. Przedsiębiorcy inwestują w różne formy reklamy wizualnej, żeby wyróżnić się na tle innych. Spośród szerokiej oferty dostępnych w naszej drukarni możesz wybrać różne formy kasetonów reklamowych, podświetlanych energooszczędnymi diodami LED. Do produkcji wykorzystujemy różne materiały, żeby oprócz wytrzymałości i odporności na czynniki zewnętrzne otrzymać również miły dla oka efekt. Na wyposażeniu mamy plotery tnące i frezujące, które pozwalają na kreatywną obróbkę takich materiałów jak plexi, PVC dibond, aluminium, a nawet drewno. Kasetony reklamowe mogą przybierać różne formy. Najczęściej wybierane to kasetony jednostronne lub dwustronne, z płaskim napisem lub wypukłym (3D). Dostępne są różne wymiary i kształty szyldów, dlatego przedstaw nam swój pomysł, a my na pewno zrealizujemy go z przyjemnością.

Jeżeli potrzebujesz pomocy w stworzeniu projektu kasetonów reklamowych, to dobrze trafiłeś! Nasi graficy chętnie wykonają projekt konkretnego zamówienia, jak i całą identyfikację wizualną dla Twojego biznesu.