Lightboxy Poznań

portaart.pl > Lightboxy Poznań

Podświetlane panele prezentują niezwykle estetycznie i nowocześnie, dlatego zyskują coraz większą popularność w biurach, prywatnych mieszkaniach, ale tak jako reklama zewnętrzna. Ich zastosowanie jest bardzo szerokie, ponieważ możliwości modyfikacji dają duże pole do popisu, jeśli chodzi o formę projektu.

Lightbox – co to jest?

Wydrukowana na specjalnym materiale grafika lub zdjęcie podświetlone jest jednolicie matrycą LED. Dzięki temu każdy element obrazu zostaje uwypuklony i zwraca uwagę przechodniów. Lightbox świetnie sprawdza się jako nośnik reklamy, ale także efektowny element wystroju. Możliwe jest wykonanie dwustronnego lightboxa, którego można zawiesić na stalowych linkach lub stworzyć z niego wolnostojącą ekspozycję. Dobrze prezentuje się też zawieszony na ścianie w pomieszczeniach zamkniętych. Przy zamówieniu można wybrać moc świecenia, rodzaj ramy i panelu, tak aby dopasować efekt do własnych oczekiwań. Co więcej, grafikę w panelu można wymieniać, co stanowi dodatkowy atut. Zapewniamy najwyższą jakość wydruków, które będą idealnie prezentowały się w połączeniu ze światłem LED używanym w lightboxie. Nasycone kolory i fotorealistyczne odwzorowanie projektów spotęgują efekt, który daje podświetlenie.

Druki do podświetleń i lightboxy – Poznań

Szukasz niebanalnego sposobu na zdobycie uwagi klientów? Chcesz zainwestować efektowną ozdobę do biura lub element dekoracyjny na targi, lub konferencję? Zwróć się do nas! Skontaktuj się z nami i omów projekt. Chętnie doradzimy Ci najlepsze rozwiązanie i realizujemy kreatywne pomysły.