Nadruk na skórze – synonim elegancji i prestiżu

portaart.pl > Drukarnia  > Nadruk na skórze – synonim elegancji i prestiżu
Nadruk Na Skórze – Synonim Elegancji I Prestiżu - Portaart.pl zdjęcie nr 1

Nadruk na skórze – synonim elegancji i prestiżu

Piękne, barwne nadruki najczęściej kojarzą nam się z wyłącznie z branżą odzieżową. Nic bardziej mylnego. Najbardziej wymagający klienci mają o wiele wyższe oczekiwania. Drewno, metal, szkło, skóra – to szlachetne materiały, które do nich przemawiają. W ostatnich latach szczególnym zainteresowaniem cieszy się nadruk na skórze. Trend ten przypadł do gustu zarówno przedsiębiorcom, którym zależy na budowaniu wizerunku profesjonalnej, godnej zaufania marki, jak i klientom indywidualnym, którzy kochają się w eleganckich, porządnych dodatkach. Jakie zalety oferuje druk na skórze? Dlaczego podbija serca miłośników stylu i piękna? W jaki sposób wykonuje się nadruki tego typu? Odpowiadamy na najważniejsze pytania – zapraszamy do lektury.

Druk na skórze – skąd jego fenomen?

Skóra to wyjątkowo szlachetny materiał, ceniony ze względu na wiele zalet i właściwości. Przede wszystkim za wygląd – jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny, wyjątkowy. Ale również za swoje właściwości termiczne i wytrzymałość.

Jak można wykorzystywać skórę? Odzież, obuwie, dodatki – to jasne. Nie zapominajmy jednak o obijaniu mebli. A także o branży reklamy i marketingu, która to coraz pewniej wchodzi w świat galanterii skórzanej. Jednak zanim do tego przejdziemy, warto pochylić się trochę nad teorią.

Druk na skórze – jak to się odbywa?

Druk UV na skórze to prawdziwy fenomen. Dzięki fotograficznej wręcz jakości, jaką można uzyskać dzięki technologii druku UV, wszystkie, nawet najmniejsze szczegóły, są na skórze idealnie widoczne.

Co więcej, druk na skórze jest całkowicie bezpieczny. Dlatego skórzane ubrania z nadrukiem, czy skórzane meble z nadrukiem możemy bez żadnych obaw użytkować codziennie.

Dodatkowo kolejną ogromną zaletą, jaką oferuje druk UV na skórze, jest trwałość. Nadruki UV charakteryzują się naprawdę wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne, w tym również na ścieranie. Dzieje się tak, ponieważ nadruk UV na skórze jest elastyczny, pracuje więc razem z materiałem. Dzięki temu nie łuszczy się ani nie pęka. Zadrukowana skóra jest też bardzo prosta w pielęgnacji i czyszczeniu. W nadruk, jakie wszystko to sprawia, że wykonane na skórze nadruki przez długi, długi czas zachowają swój pierwotny wygląd.

Jak można wykorzystać druk UV na skórze?

Po pierwsze – rynek obuwniczy

W końcu najlepsze buty to takie, które w 100% pasują do klienta. Nadruk UV na skórze pozwala maksymalnie spersonalizować obuwie. Dzięki tej technologii otrzymujemy możliwość naniesienia na materiał nawet najbardziej niestandardowej grafiki, napisów oraz oczywiście logo producenta.

Po drugie – rynek odzieżowy

Skórzana kurtka lub skórzane spodnie z wybranym przez klienta motywem to prawdziwy HIT. Kurtki mają bardzo dużą powierzchnię do zadrukowania, więc w tym wypadku można naprawdę poszaleć!

Po trzecie – skórzane torebki

Jedyna w swoim rodzaju, personalizowana torebka to marzenie każdej, modnej kobiety. Druk UV na skórze pozwala je spełnić!

Po czwarte, skórzane gadżety-upominki dla pracowników i klientów

Kalendarze, notesy i powerbanki odchodzą w cień na rzecz skórzanych gadżetów, takich jak kosmetyczki, breloki, portmonetki, etui na telefony, portfele, a nawet… skórzane paski – takie gadżety z logo firmy są eleganckimi, idealnymi prezentami.

Po piąte, skórzane meble z nadrukiem

Skóra to bardzo luksusowy materiał tapicerski – nikt nie ma co do tego najmniejszych wątpliwości. Dlatego sygnowane logo marki skórzane meble i akcesoria są podkreśleniem prestiżu i wysokiej jakości usług, jakie oferuje firma. Pięknie prezentują się w biurze i przyciągają uwagę klientów, automatycznie wzbudzają w nich podziw. Co ciekawe, klienci indywidualnie również decydują się na nadruk UV na meblach. Miłośnicy indywidualnego stylu i elegancji z najwyższej półki bardzo często korzystają z takich rozwiązań.

Jeśli i Ty kochasz styl, klasę i elegancję to druk na skórze na pewno spełni Twoje oczekiwania. Skórzane meble z nadrukiem, które sprawią, że Twoja marka automatycznie będzie kojarzyć się z najwyższą jakością. Skórzane gadżety z nadrukiem dla pracowników i kontrahentów, które podkreślą, jak bardzo ich cenisz. A może skórzany neseser z logo własnej firmy? Pomysłów na wykorzystanie eleganckiej skóry jest całe mnóstwo – wykorzystaj je!