Opakowania dla twórców biżuterii hand made

portaart.pl > Drukarnia  > Opakowania dla twórców biżuterii hand made
Opakowania dla twórców biżuterii hand made

Opakowania dla twórców biżuterii hand made

Ręcznie tworzone kolczyki, bransoletki, łańcuszki, obrączki i pierścionki to produkty bardzo często wybierane na prezent dla bliskiej osoby. Właśnie dlatego klienci, którzy decydują się na ich zakup oczekują, że wraz z biżuterią otrzymają równie eleganckie opakowanie produktowe, które dodatkowo zachwyci i będzie się dobrze prezentowało. Jakie pudełka produktowe wybrać, aby dobrze wypaść w oczach odbiorców? Podpowiadamy – zapraszamy do artykułu.

Coraz większa konkurencja na rynku ręcznie robionej biżuterii

Rynek biżuterii tworzonej ręcznie prężnie się rozwija. Producenci prześcigają się wymyślając coraz to nowe i jeszcze piękniejsze oraz ciekawsze wzory bransoletek, kolczyków czy łańcuszków. Zapotrzebowanie na takie produkty również rośnie. Klienci doceniają estetykę, wyjątkowość, oryginalność i trud włożony w wykonanie takiej biżuterii.

Jednak rosnąca konkurencja jest niemałym zagrożeniem dla biznesu. Dlatego poza skupieniem się na samym produkcie, warto być o jeden krok do przodu. Co pomoże? Konkurencyjna cena, reklama, udział w lokalnych targach? Na pewno! Nie zapominajmy jednak, że opakowania produktowe również mają wielką moc! Potrafią niesamowicie podkreślić wyjątkowość produktu i niosą za sobą skuteczny przekaz marketingowy. Jakie pudełka na biżuterię wybrać, aby pozytywnie zaskoczyć odbiorców?

Pudełka na biżuterię hand made – jakie wybrać?

Wyjątkowy produkt, wymaga wyjątkowej oprawy – co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Jednak opakowanie produktowe, poza estetycznym wyglądem, musi też cechować się wysoką jakością i trwałością – tylko wtedy przyniesie oczekiwane rezultaty. Jakie pudełka dobrze sprawdzą się w przypadku biżuterii?

Pudełka magnetyczne – to zdecydowanie pudełka premium. Są eleganckie i niosą za sobą konkretny przekaz. Wysoka jakość wykonania i magnetyczna klapka zapewniają bezpieczeństwo podczas transportu. Klienci bardzo doceniają ten rodzaj opakowań produktowych. Warto mieć na uwadze, że takich pudełek nikt nie wyrzuca. Po odpakowaniu, zazwyczaj znajdujemy dla nich inne zastosowanie – np. przechowujemy w nich drobne przedmioty osobiste. Dlatego druk na opakowaniach magnetycznych jest w tym wypadku strzałem w dziesiątkę! Logo firmy będzie widoczne dla klienta za każdym razem, gdy będzie korzystał z pudełka.

Opakowania kartonowe – dwuczęściowe, ekologiczne pudełka kartonowe bardzo dobrze sprawdzają się w przypadku produktów rękodzielniczych. W końcu ekologia jest bardzo często wpisana w misję firm, które zajmują się ręcznym wytwarzaniem przedmiotów. Pudełka z kartonu lub tektury także wyróżniają się wysoką jakością i trwałością. Co więcej, nadruk na opakowaniach kartonowych pozwala na ich całkowite spersonalizowanie. Pudełko z logo, wyjątkowym cytatem lub specjalną dedykacją zawsze robi wrażenie na klientach. Dodatkowo wnętrze opakowania można uzupełnić ekologicznym wypełniaczem, np. wełną drzewną, która w połączeniu z cudnym kartonem, prezentuje się naprawdę wyjątkowo!

Opakowania na biżuterię hand made od producenta

W Port Art doskonale rozumiemy, jak istotne są opakowania produktowe. Wiemy, że w reklamie i handlu wykorzystuje się pudełka, które mają nie tylko zabezpieczać produkty, ale również cieszyć oko odbiorców. W związku z dużym zapotrzebowaniem na wysokiej jakości opakowania na zamówienie produkujemy różnego rodzaju pudełka z tektury i kartonu. Bogate zaplecze techniczne i maszynowe pozwala nam także na wysokiej jakości druk na opakowaniach produktowych. Personalizacja i dbanie o klienta to klucz do sukcesu. Jeśli więc potrzebujesz wyjątkowych pudełek z logo firmy, zapraszamy do zapoznania się z ofertą PortaArt. Gwarantujemy wysoką jakość, terminowość i atrakcyjne ceny. Posiadamy własne studio graficzne i cały sztab specjalistów. Dzięki temu jesteśmy w stanie zrealizować Twoje zamówienie od A do Z. Dodatkowo zapewniamy fachową pomoc i wsparcie na każdym etapie realizacji zamówienia.