Opakowania na alkohol — stwórz upominkowy box

portaart.pl > Drukarnia  > Opakowania na alkohol — stwórz upominkowy box
Opakowania Na Alkohol — Stwórz Upominkowy Box zdjęcie nr 1

Opakowania na alkohol — stwórz upominkowy box

Alkohol to jeden z tych prezentów, który sprawdza się w każdej sytuacji. To upominek podarowywany na urodziny, imieniny i inne ważne okazje, ale też świetne podziękowanie dla kontrahentów i współpracowników. Aby jednak upominek z alkoholem był wręczony elegancko, powinien być właściwie zapakowany. Warto do tego celu wykorzystać opakowania na alkohol, które są estetyczne i pozwalają stworzyć alkoholowy box. Dowiedz się więcej, jak go skomponować!

Kiedy warto postawić na alkoholowy box?

Alkoholowy box to świetne rozwiązanie w sytuacji, gdy ważne wydarzenie zbliża się wielkimi krokami, a Ty nie masz pomysłu, czym obdarować daną osobę. To dobre rozwiązanie w przypadku imprez rodzinnych, jak i ważnych wydarzeń biznesowych. Odpowiednio stworzony upominek z alkoholem z pewnością zostanie doceniony przez najbardziej wymagających. Oczywiście wiele firm oferuje gotowe alkoholowe boxy, jednak znając upodobania obdarowywanej osoby, możesz skompletować je samodzielnie, a tym samym zyskać pewność, że trafisz w gust.

Oczywiście należy pamiętać, że alkoholowe boxy to idealne rozwiązania dla osób dorosłych, które ukończyły 18 lat. W takim opakowaniu na alkohol może się znaleźć ulubiony trunek – czy to wino, whisky, nalewka czy inny oryginalny alkohol z dalekich zakątków świata. Im bardziej wyszukany i oryginalny alkohol, tym większe prawdopodobieństwo, że prezent zaskoczy i zostanie doceniony. Pamiętaj jednak, by mimo to, trunek był zgodny z upodobaniami solenizanta.

Jak skomponować alkoholowy box?

Nie wiesz, jak samodzielnie skomponować alkoholowy box? W pierwszej kolejności potrzebujesz odpowiednie opakowanie na alkohol, które pomieści nie tylko butelkę, ale też inne drobne upominki. Najlepszym rozwiązaniem są kartonowe opakowania na alkohol, w kształcie pudełka. Takie upakowanie możesz wypełnić miękką wyściółką – pociętymi kartkami bądź wełną drzewną, bądź innym wypełniaczem. Na tak przygotowanej podstawie możesz umieścić wszystko to, na co masz ochotę.

Główną rolę w alkoholowym boxie odgrywa oczywiście trunek, stąd też butelkę warto postawić w centralnym miejscu. Powinna ona być największa wśród wszystkich upominków, ale wbrew pozorom nie musi być dodatkowo udekorowana. Obok niej warto umieścić upominki jadalne, jak i te niejadalne. W przypadku prezentów jadalnych doskonale sprawdzą się różnego rodzaju słodkości – czekoladki, pralinki i inne słodycze. Możesz również postawić na wyjątkową kawę czy różnorodne kompozycje wysokiej jakości herbat. Nie zapomnij o drobnym upominku na dłużej. Z rzeczy niejadalnych świetnie sprawdzają się książki, notatniki, perfumy, świeczki zapachowe czy nawet kieliszki do spożywania wybranego trunku. Im lepiej znasz daną osobę, tym łatwiej będzie Ci dopasować odpowiednie prezenty.

Dlaczego podziękowania z alkoholem to dobry wybór?

Upominki z alkoholem to świetne rozwiązanie na różnego rodzaju wydarzenia okolicznościowe, ale też podziękowania dla kontrahentów i pracowników w okresie świątecznym. Życie w ciągłym biegu sprawia, że nie tylko nie mamy czasu na przygotowanie wyszukanych upominków, ale też nie mamy pomysłu na to, co podarować na różne okazje. Podziękowania z alkoholem to uniwersalne rozwiązanie, które nie wymaga poświęcenia zbyt dużej ilości czasu na znalezienie odpowiednich upominków.

Samodzielnie stworzony alkoholowy box to ogromna radość dla osoby, która go zrobiła. Wbrew pozorom, wykorzystując gotowe opakowania na alkohol, stworzenie takiego upominku nie zajmuje dużo czasu, a jest niezwykle efektowne. Dodatkowo jest to rozwiązanie budżetowe, które można dopasować do własnych możliwości – w boxie alkoholowym może się znaleźć trunek plus jeden drobny upominek, bądź szereg większych. Możesz więc odpowiednio dopasować zestaw do swoich możliwości finansowych, ale też osoby, która zostanie nim obdarowana. Inny zestaw możesz stworzyć dla pracowników, a inny dla kontrahentów. Tworząc boxy alkoholowe dla bliskich osób, możesz również je tak spersonalizować, by pasowały do okazji.