Opakowania na alkohol

portaart.pl > Opakowania na alkohol

Wręczanie upominków w gronie przyjaciół czy kontrahentów to dobry sposób na okazanie sympatii i zacieśnianie relacji. Prezenty z okazji świąt, urodzin, czy różnego rodzaju rocznic powinny prezentować się gustownie i elegancko. Jeżeli planujesz podarować komuś wino lub inny trunek, to warto zaopatrzyć się w ozdobne opakowania na butelki.

Eleganckie opakowania na wino

Kartoniki na wino, whisky czy inny alkohol możesz spersonalizować, tak aby upominek miał jeszcze bardziej osobisty charakter. Opakowania prezentowe stworzone według własnego projektu to świetny pomysł dla firm, które szykują podarunki dla partnerów biznesowych bądź klientów. Duże doświadczenie w produkcji opakowań i materiałów reklamowych sprawia, że podejmujemy się każdego wyzwania. Mamy bogate zaplecze maszynowe, dzięki czemu z chęcią wykonamy nawet najbardziej kreatywne i skomplikowane zamówienie. Opakowania ozdobne na alkohol wykonujemy z tektury litej, falistej, kreszowanej, a także kartonu. Wykorzystanie papieru sprawia, że pudełka można łatwo poddać obróbce i uzyskać bardzo efektowne rezultaty, przy zachowaniu solidnej konstrukcji. Pudełka można zabezpieczyć warstwą folii, tak aby uzyskać matowy lub błyszczący efekt. Opakowania na butelki z logo firmy oraz eleganckim wzorem na pewno uatrakcyjnią Twój pomysł.

Ozdobne opakowania na butelki. Producent z Poznania

Poznań to miasto, w którym intensywnie rozwija się biznes. Z roku na rok widzimy coraz większe zapotrzebowanie na estetyczne i praktyczne materiały reklamowe. Produkujemy różne wyroby z tektury i kartony, a jednym z głównych obszarów naszej działalności jest wytwarzanie opakowań. Cenimy kreatywne i niebanalne rozwiązania, dlatego w skład naszej firmie wchodzi, także studio graficzne. Jeżeli potrzebujesz pomocy w stworzeniu niepowtarzalnego projektu, to zgłoś się do nas. Chętnie stworzymy dla Ciebie ciekawą koncepcję, którą później z przyjemnością realizujemy.

Opakowania ozdobne na wino to nie tylko sposób na estetyczne zapakowanie prezentu, ale także nośnik reklamowy i szansa na poprawę wizerunku firmy. Inwestycja w tego typu gadżety na pewno zwróci uwagę potencjalnych klientów i sprawia, że firma organizująca akcje promocyjne jest zapamiętana na dłużej. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produkcji ozdobnych pudełek na wino i inne alkohole? Zadzwoń lub napisz do nas! Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania związane z realizacją zamówienia i przygotowania projektu. Pokaż swoim klientom kreatywną stronę.