Opakowania na Boże Narodzenie

portaart.pl > Opakowania na Boże Narodzenie

Święta Bożego Narodzenia to doskonała okazja do tego, aby obdarować swoich bliskich wyjątkowymi prezentami. Każdy z nich oprócz tego, że powinien być odpowiednio dopasowany do gustu osoby obdarowywanej, to dodatkowo powinien być pięknie zapakowany. Nasze opakowania świąteczne sprawdzą się w tym zadaniu wyśmienicie. Oferujemy wyjątkowe pudełka ozdobne w wielu dostępnych wariantach kolorystycznych oraz najmodniejszych świątecznych wzorach.

Piękne opakowania prezentowe na Gwiazdkę

W PortaArt zaopatrzysz się w opakowania prezentowe zarówno  dla dzieci, jaki i osób dorosłych. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór pudełek i torebek w wielu dostępnych rozmiarach, fasonach i kolorach. Można zdecydować się na kolorowe pudełko świąteczne z konkretnym motywem przewodnim, opakowanie gładkie, lub frezowane z pięknie wyciętym wzorem. Ogromną popularnością cieszą się opakowania na ciastka świąteczne z okienkiem, które z jednej strony prezentują się bardzo elegancko, z drugiej zaś można w nich bezpiecznie przechowywać pierniczki, również po świętach.

Solidnie wykonane opakowania ozdobne kartonowe

To, co wyróżnia nasze pudełka ozdobne, to wysokiej jakości wykonanie z dbałością o najdrobniejszy szczegół. Do ich produkcji wykorzystujemy papier o wysokiej gramaturze, dzięki czemu nasze produkty cechuje solidność, wytrzymałość i gwarancja zadowolenia.

Co ważne oferta opakowań na Boże Narodzenie od PortaArt  jest elastyczna i dostosowana do potrzeb wszystkich osób. Nasi klienci mogą wybierać spośród przygotowanych przez nas gotowych szablonów, lub stworzyć swój własny projekt świątecznego pudełka. Aby prezent jeszcze mocniej wpłynął na emocje odbiorcy, można także skorzystać z oferty spersonalizowanych opakowań świątecznych. Serdecznie zapraszamy!

Opakowania na prezenty bożonarodzeniowe na zamówienie — zastosowanie

Oferta drukarni PortaArt na opakowania na Boże Narodzenie  skierowana jest zarówno do odbiorców indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Tworzone przez nas produkty sprawdzą się jako pudełka na prezenty bożonarodzeniowe wręczane dla najbliższej rodziny, przyjaciół i znajomych. Co więcej, równie chętnie wybierane są  także jako opakowania na prezenty firmowe dla pracowników, kontrahentów, oraz klientów. Szeroka gama gotowych szablonów, ale także możliwość dopasowania opakowania według indywidualnych potrzeb klienta pozwala nie tylko idealnie dopasować kartony świąteczne, jako opakowania na prezenty, pod względem wymiarów, ale także kolorów i wzorów. Możliwość zadrukowania powierzchni takiego opakowania ciekawą grafiką nawiązującą do działalności firmy, lub logo marki sprawi, że zostanie ona zapamiętana na dłużej.  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi wcześniejszymi projektami i złożenia zamówienia już dziś.