Opakowania prezentowe

portaart.pl > Opakowania prezentowe

Prezent, a nawet drobny upominek potrafi sprawić ogromną radość osobie obdarowywanej. Aby zrobić jeszcze lepsze wrażenie, warto zadbać o jego odpowiednie opakowanie.  W PortaArt.pl znajdziesz szeroki wybór rozwiązań, które z pewnością przypadną Ci do gustu. Nasza oferta obejmuje opakowania prezentowe na wiele różnych okazji, w tym opakowania świąteczne, urodzinowe, opakowania na ślub i chrzciny, ale także pudełka prezentowe dla firm, chcących wręczyć upominek dla pracowników, kontrahentów, czy klientów. Każdy znajdzie u nas opakowanie dla siebie!

Kartonowe opakowania prezentowe z nadrukiem

Przygotowana przez nas oferta opakowań prezentowych obejmuje szeroki wybór opakowań wykonanych z wysokiej jakości kartonu o wysokiej gramaturze. Dzięki temu wykazują one wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne, w tym wgniecenia, pęknięcia, czy przecięcia.

Wśród proponowanych przez nas opakowań znalazły się pudełka prezentowe duże i małe, w tym modele z okienkiem, które potrafią pięknie wyeksponować upominek, a także opakowania z zamknięciem w formie wieczka, czy na wzór torebki. Każde ze wspomnianych rodzajów opakowań możemy zadrukować dowolną grafiką, która będzie zachwycała pięknie nasyconymi kolorami.

Opakowania prezentowe na alkohol

Bardzo ważną kategorię opakowań prezentowych stanowią opakowania na alkohole, które są jednym z najchętniej wręczanych upominków. Zgrabna rączka umieszczona w tego typu produktach zapewnia wygodne i bezpieczne przenoszenie, nawet w sytuacjach, gdy butelka z trunkiem jest dość ciężka. Coraz popularniejsze stają się także opakowania prezentowe wykonywane z drewna. Pięknie wykonane drewniana skrzyneczka, w której można umieścić nie tylko butelkę z alkoholem, ale także inne upominki będzie prezentowała się bardzo oryginalnie i elegancko.