Opakowania produktowe

portaart.pl > Opakowania produktowe

Eleganckie opakowania produktowe to must have każdego biznesu. Dlaczego? Przede wszystkim z dwóch powodów. Po pierwsze, klienci w dzisiejszych czasach kupują oczami, a co za tym idzie – doceniają nietuzinkowe pudełka produktowe, warto więc sprostać ich oczekiwaniom. Po drugie, to idealna przestrzeń marketingowa! Dzięki nowoczesnym technologiom druk na opakowaniach produktowych jest wyjątkowo estetyczny i trwały. Dzięki temu na pudełku firmowym możesz umieścić zarówno logo, jak i hasło Twojej firmy. Takie opakowanie na produkt zwiększa świadomość Twojej marki i sprawia, że jesteś dobrze postrzegany wśród klientów.

W naszej ofercie znajdziesz różne rodzaje opakowań produktowych

  • Opakowania z tektury litej – to jeden z najczęstszych wyborów naszych klientów, zwłaszcza tych, działających w segmencie premium. Eleganckie pudełka z tektury litej idealnie sprawdzają się jako forma promocji oraz jako opakowanie produktu luksusowego mającego trafić do sprzedaży;
  • Opakowania z tektury falistej – mają bardzo wiele zastosowań. W zależności od designu, nadruku i dodatków, mogą stanowić ekskluzywne opakowania produktowe, ale bardzo dobrze sprawdzają się także jako opakowania do transportu, czy magazynowania;
  • Opakowania z kartonu – to jedno z najbardziej ekologicznych i ekonomicznie atrakcyjnych rozwiązań. Spersonalizowane pudełka z kartonu świetnie sprawdzają się zarówno przy pakowaniu produktów hand-made czy eko, jak i podczas transportu;

Każdy z oferowanych produktów możemy na życzenie klienta zabezpieczyć folią polipropylenową – zarówno w błysku, jak i w macie. Folia nie tylko zwiększa trwałość opakowania. Nadaje mu również estetycznego, wyjątkowego designu, który na pewno przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym odbiorcom Twojej marki.

Producent opakowań produktowych z Poznania

Od wielu lat oferujemy opakowania dla klientów indywidualnych, małych firm i dużych przedsiębiorstw. Dzięki temu mamy ogromną wiedzę i doświadczenie w doborze materiałów, technik produkcji i technologii druku.

W Portart wydrukujemy opakowanie produktowe na miarę Twoich potrzeb. Wykonujemy pudełka firmowe z tektury litej, tektury falistej i kartonu. Produkty drukujemy techniką laserową lub offsetową, co zapewnia zarówno trwałość, jak i wyjątkowo estetyczny wygląd. A zamówienia realizujemy od jednej sztuki, aż do kilku tysięcy! To niezwykle ważne, ponieważ dzięki możliwości złożenia małego zamówienia, nie musisz zamrażać środków finansowych w jednym rodzaju opakowania. Możesz testować przeróżne rodzaje opakowań, dostosowując rozwiązania pod określoną grupę docelową.

Pudełka produktowe dla Twojej firmy

Oferujemy szeroki wachlarz możliwości w wyborze kształtu, rozmiaru i materiału wykonania. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się opakowania z okienkiem, eleganckie pudełka produktowe z tektury litej, pudełka świąteczne, czy matowe pudełka firmowe.

Siedziba naszej firmy mieści się w Poznaniu, ale działamy nie tylko na terenie Wielkopolski, realizujemy zamówienia na terenie całej Polski i Unii Europejskiej.

Jak zamówić opakowania produktowe w Portaart?

Jeśli wiesz już, jak mają wyglądać opakowania produktowe z nadrukiem dla Twojej firmy, to wystarczy, że przekażesz nam swoją wizję wraz z wszystkimi informacjami i szczegółami. Wtedy będziemy w stanie przygotować projekt, który w każdym, najmniejszym stopniu spełni Twoje oczekiwania. A jeśli nie wiesz, jakie opakowanie dla produktu wybrać, skontaktuj się z nami, doradzimy i wspólnie wybierzemy najlepszą z możliwości.

Jeśli poszukujesz naprawdę wyjątkowych i oryginalnych rozwiązań, które idą w parze z najwyższą jakością, zachwycają trwałością i wykonaniem to dobrze się składa – pomożemy! Nasza wiedza, doświadczenie oraz ogromne zaplecze technologiczne i maszynowe sprostają Twoim potrzebom.

Skorzystaj z naszej oferty i wybierz eleganckie pudełka produktowe, które idealnie sprawdzą się w Twoim biznesie i podniosą wartość Twojej marki.