Opakowania świąteczne

portaart.pl > Opakowania świąteczne

Święta Bożego Narodzenia są najbardziej znane z tradycji wręczania prezentów. Szczególna atmosfera przejawia się także poprzez dekoracje oraz wszechobecne światełka, które sprawiają, że większość osób ma bardzo pozytywne skojarzenia związane z tym czasem w roku. Dopełnieniem świątecznego nastroju są opakowania świąteczne, które zawsze powinny być dopracowane i dopasowane do okazji.

Pudełka świąteczne – gdzie zamówić?

Opakowania świąteczne wykonane według oryginalnego pomysłu sprawdzą się świetnie podczas wigilii firmowych czy spotkań branżowych. Produkujemy pudełka okolicznościowe, w różnych kształtach i rozmiarach. Przyjmujemy zamówienia na niestandardowe fantazyjne modele, jak i na te proste, i eleganckie. Nasza firma znajduje się w Poznaniu i właśnie na tym rynku działamy intensywnie od wielu lat. Realizujemy jednak zamówienie od kontrahentów z całej Polski, a także z zagranicy.

Opakowania świąteczne – producent

Mamy duże doświadczenie w przygotowywaniu zleceń wielkonakładowych, jak i pojedynczych prototypów. Mamy rozległą bazę maszynową, dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, aby puścić wodze wyobraźni i stworzyć ozdobne pudełka świąteczne, które będą zachwycały niebanalną formą i ciekawym wzornictwem. Wykonujemy pudełka z tektury litej, kreszowanej oraz falistej i kartonu. Dzięki nowoczesnym urządzeniom możemy zapewnić ciekawe kształty oraz wysoka jakość wydruku grafik. Finalny produkt możemy zabezpieczyć folią poliuretanową o wykończeniu błyszczącym bądź matowym.

Opakowania świąteczne to nie tylko ładny wygląd, ale zabezpieczenie prezentów przed zniszczeniem. Solidne pudełka chronią delikatne przedmioty, czy słodycze przed zgnieceniem. Co więcej, alkohol taki jak np. wino powinno osłaniać się przed światłem ze względu na ryzyko zmiany jego smaku i koloru. Nasze wyroby spełniają najwyższe standardy, dlatego zaopatrując się w opakowanie wyprodukowane w naszej drukarni, masz pewność, że nie jest ono wytrzymałe, a dodatkowo cieszy oko.

Dopracowane opakowania na paczki świąteczne dobrze świadczą o firmie, zwłaszcza jeżeli zdecydujesz się na wysyłkę upominków. Ładny wygląd prezentu wraz z dołączonymi życzeniami zawsze robi dobre wrażenia na partnerach. Co więcej, nasze kartony świąteczne są wytrzymałe i dobrze znoszą transport.

Nasza firma składa się ze specjalistów z branży poligrafii, ale także grafiki komputerowej. Jeżeli nie masz pomysłu na spersonalizowany kartonik świąteczny, to chętnie stworzymy dla Ciebie projekt. Oferujemy także pełne doradztwo w kwestii wyboru modelu oraz tworzyw i zdobień.