Pudełka Wielkanocne

portaart.pl > Pudełka Wielkanocne

Szukasz ładnego opakowania na wielkanocne upominki? Nasze kartonowe pudełka dodadzą magii Twoim świątecznym prezentom! Dzięki różnorodności rozmiarów, doskonale sprawdzą się jako opakowania na słodycze, delikatne upominki czy większe przedmioty. Bez względu na to, co planujesz wręczyć, mamy idealne pudełko!

Pudełka Wielkanocne
  • Opakowania możesz zamówić, korzystając z naszego formularza kontaktowego, pisząc na adres biuro@portaart.pl albo dzwoniąc pod numer +48 609 817 311.
  • Przy zamówieniach powyżej 500 sztuk oferujemy ceny hurtowe. Zapytaj o szczegóły!
  • Termin realizacji: 3-8 dni roboczych.
  • Opakowania wysyłamy w formie płaskiej.
  • Koszt wysyłki:
    • Paczka do 30 kg (ok. 80 sztuk dużych pudełek): 25 zł netto (30,75 zł brutto)
    • Koszt wysyłki palety: 180 zł netto (221,40 zł brutto)

Opakowania wielkanocne na zamówienie

Wykonujemy również opakowania wielkanocne na zamówienie, z grafiką dostarczoną przez klienta. Pudełka są wtedy wyceniane indywidualnie, w zależności od nakładu i rodzaju druku, grubości okleiny, uszlachetnień, itp. Terminy wysyłki opakowań z indywidualną grafiką są każdorazowo uzgadniane z klientem.

Pudełka na słodycze dla dzieci

W naszej ofercie znajdziesz różnorodne pudełka ozdobione radosnymi wzorami, idealne do zapakowania słodyczy dla najmłodszych. Wybierz spośród wzorów z uroczymi zajączkami, kolorowymi pisankami i uśmiechniętymi kurczaczkami i podaruj dzieciom mnóstwo radości przy okazji tradycyjnej wielkanocnej zabawy w poszukiwanie słodkości.

Prezenty firmowe na Wielkanoc

Zbliżające się Święta Wielkanocne to doskonała okazja do wyrażenia wdzięczności i ciepłych uczuć wobec współpracowników, klientów czy partnerów biznesowych. W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie firm troską o ekologię, poszerzyliśmy naszą ofertę o pudełka ekologiczne, dostosowane do zrównoważonych praktyk biznesowych. Wykonane z makulaturowej trójwarstwowej tektury falistej, są nie tylko trwałe, ale również elegancko się prezentują, a wycięte okienko w kształcie zajączka nadaje wielkanocnego uroku.