Opakowania z okienkiem nie są zarezerwowane dla zabawek!

portaart.pl > Drukarnia  > Opakowania z okienkiem nie są zarezerwowane dla zabawek!
Opakowanie Z Okienkiem To Dobry Wybór Dla Wielu Branż! - Portaart.pl zdjęcie nr 1

Opakowania z okienkiem nie są zarezerwowane dla zabawek!

Bardzo często słysząc pudełka z okienkiem, przedsiębiorcy myślą: Nie. To przecież zarezerwowane dla zabawek! Nie wiedzieć czemu pośród właścicieli firm utarło się mylne przekonanie, że pudełka kartonowe z okienkiem sprawdzają się tylko w branży produktów dla dzieci. To bardzo, bardzo błędne myślenie. A w dzisiejszym artykule, postaramy się Wam udowodnić czemu pudełko papierowe z okienkiem to jedno z najlepszych opakowań, na które może zdecydować się przedsiębiorca. Zapraszamy do lektury!

Opakowanie z okienkiem to Twoja szansa na prezentację

Reklamy, slogany i chwytliwe hasła marketingowe atakują nas z każdej strony. Wchodząc do sklepu, czy robiąc zakupy w internecie musimy wręcz przed nimi uciekać. Kolorowe obrazki, wielkie napisy, wykrzykniki, strzałki – czasem można poczuć się zmęczonym. Oczywiście – każda firma chce się wyróżnić, to zrozumiałe. Jednak wydaje się, że często zapominamy, że najlepszą reklamą jest sam produkt!

Prezentacja to absolutna podstawa. Nikt nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Starannie tworzymy brand book, wybieramy firmową czcionkę i paletę barw, ale co z prezentacją samego produktu? To właśnie opakowanie z okienkiem jest najlepszą formą prezentacji Twojego towaru. Podstawą skutecznej, dobrze zaplanowanej kampanii marketingowej musi być wybór idealnego opakowania z okienkiem na wymiar – atrakcyjnego i pasującego do Twojego asortymentu.  

Pudełko z okienkiem pozwoli Ci się wyróżnić

Opakowanie ma przyciągać wzrok – to jasne. Ale przecież to Twój produkt jest Twoim największym wyróżnikiem. Estetyczne i nowoczesne pudełko papierowe z okienkiem pomoże Ci w odpowiedniej prezentacji. Opakowanie rozbudzi zainteresowanie klientów, a sam produkt przyciągnie ich uwagę. Czy istnieje skuteczniejszy sposób na sprzedaż?

Nieprawdą jest, że pudełko papierowe z okienkiem zarezerwowane jest dla zabawek. Oczywiście, przeźroczyste okienko daje możliwość dokładnego obejrzenia zabawki, przez co jest bardzo atrakcyjne dla dzieci. Ale… czy tylko dla dzieci?

Eleganckie pudełka z okienkiem idealnie sprawdzą się do prezentacji alkoholu, perfum, świeczek, artykułów wyposażenia domowego, kosmetyków, modeli samochodów, żarówek, makaronów, okularów przeciwsłonecznych… Lista zdaje się nie mieć końca! Ważne, aby design opakowania z okienkiem dobrać do oferowanego przez Ciebie produktu. Małe pudełka z okienkiem, kolorowe pudełka z okienkiem, minimalistyczne opakowania z okienkiem – ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia!

Pudełka z okienkiem – cechy i korzyści

Lista zalet i korzyści płynących z wyboru opakowania z okienkiem jest naprawdę długa. Jednak do najważniejszych czynników, które powinny przekonać się do tego rodzaju opakowania zdecydowanie są:

  • prezentacja estetycznego towaru dostępna dla klienta,
  • wyeksponowanie najważniejszych cech produktu,
  • kolorowy towar znacznie łatwiej przyciąga wzrok odbiorców,
  • możliwość zobaczenia produktu ułatwia klientów proces zakupowy,

Jedno, małe, przezroczyste okienko, a tak wiele może zmienić. Wybierając pudełka z okienkiem zyskujesz naprawdę sporo. Klient otrzymuje możliwość błyskawicznej oceny towaru, jego aspektów wizualnych i jakości – dzięki temu szybciej będzie w stanie podjąć decyzję o zakupie. A Ty? Ty zyskujesz zadowolonego klienta!

Opakowania z okienkiem – podsumowanie

Opakowania z okienkiem to wygoda, wytrzymałość, jakość i dobry chwyt marketingowy. Zanim więc kolejny raz pomyślisz – Nie. To przecież zarezerwowane dla zabawek. – wróć pamięcią do tego artykułu. Jeśli zależy Ci na wzroście sprzedaży, to pudełka z okienkiem są najlepszym wyborem. Kartony z okienkiem to wyjątkowo skuteczna forma reklamy, która nie wymaga już dodatkowych nakładów finansowych na marketing. Opakowania te cieszą się niesłabnącą popularnością zarówno wśród klientów hurtowych, jak i detalicznych, klientów z branży zabawek, a także klientów z branży spożywczej – dlatego nie zostawaj w tyle za konkurencją, zaprojektuj pudełko z okienkiem idealnie dopasowane do Twojej oferty i… wyróżnij się!