Opakowania z okienkiem

portaart.pl > Opakowania z okienkiem

Kartony z okienkiem są znakomitym sposobem na skuteczne eksponowanie produktu przy jednoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa. Wiele firm produkujących zabawki korzysta z takich opakowań, ponieważ dzięki okienku, dziecko widzi zabawkę. Na samym kartonie, z drugiej strony, jest często stosowany nadruk zachęcający do zakupu. Takie połączenie tworzy u potencjalnego klienta chęć zakupu, co bezpośrednio przekłada się na wyniki sprzedażowe danego produktu.

Kartony z okienkiem

Dla osób szukających dobrej prezentacji swojego gotowego produktu, proponujemy kartony z okienkiem. Jak napisane jest we wstępie, jest to bardzo skuteczna forma reklamy, która nie wymaga dodatkowego nakładu. Opakowanie z okienkiem pozwala potencjalnemu klientowi ocenić jakość wykonania oraz zgodność z opisem. Powoduje to, że opakowania te cieszą się niesłabnącą popularnością zarówno u klientów hurtowych, jak i detalicznych.

Eksponowanie zawartości

Opakowanie z okienkiem jest stosowane w wielu gałęziach przemysłu, począwszy od elektroniki, kubków i alkoholi, a skończywszy na wyrobach cukierniczych, odzieży i zabawkach. Każdy produkt, zapakowany w kartonik z okienkiem będzie się prezentował wyśmienicie. Między innymi dlatego, część klientów wybiera takie opakowania, na opakowania prezentowe. Prezent, zapakowany w takie opakowanie, będzie podkreślał swoją wyjątkowość.

Karton dla każdego

Jeżeli szukasz opakowań z oknem dla swoich produktów, to dobrze trafiłeś. Dopasujemy optymalny kształt kartonu do Twojego produktu, a także zaproponuje przykuwający spojrzenia projekt graficzny. Ponadto, nasza kadra pracownicza szybko określi termin realizacji zamówienia oraz przedstawi dokładną wycenę. Zapraszamy do kontaktu.