Opakowania – Poznań

portaart.pl > Opakowania – Poznań

Opakowania kartonowe oraz tekturowe mają szerokie zastosowanie w różnych obszarach biznesu. W reklamie i handlu niemal codziennie wykorzystuje się pudełka, które mają nie tylko zabezpieczać gotowe produkty, ale także cieszyć oko. W związku z dużym zapotrzebowaniem na wysokiej jakości opakowania na zamówienie produkujemy różnego rodzaju wyroby z tektury i kartonu.

Opakowania kartonowe – Poznań

Pudełka z kartonu lub tektury to wygodny i ekologiczny sposób na pakowanie towarów przygotowanych do wysyłki, jak i prezentów czy gadżetów reklamowych. Nasze produkty spełniają najwyższe standardy, zapewniając wytrzymałość, jak i estetyczny wygląd. W naszej ofercie znajduje się wiele modeli opakowań. Najpopularniejsze z nich to mi.in. kolorowe pudełka tekturowe, pudełka z nadrukiem, opakowania jedno i dwuczęściowe, a także ekspozytory. Poznańskie firmy chętnie korzystają z naszych usług, jednak mamy doświadczenie również w realizacji zamówień dla firm w innych częściach Polski, a także Europy.

Producent kartonów w Poznaniu

Rozwinięte zaplecze technologiczne, którym dysponujemy, pozwala na produkcję opakowań o wysokim stopniu personalizacji. Wycinanie, frezowanie i drukowanie z użyciem różnorodnych technik sprawia, że jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej niestandardowy projekt. Okleiny drukujemy metodą laserową lub offsetową oraz na życzenie klienta zabezpieczamy je folia poliuretanową o wykończeniu matowym, lub błyszczącym.

Pudełka kartonowe z nadrukiem to bardzo popularny model, który wybierają przedsiębiorcy, którym zależy na przyciągających uwagę detalach, wzbogacających oprawę wizualną ich towaru. Wszystkie produkowane przez nas opakowania tekturowe są wytwarzane w Poznaniu na indywidualne zamówienie. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i zawsze staramy się, jak najlepiej przełożyć wizje klienta na realny produkt. W skład naszej firmy wchodzi także studio graficzne, dzięki czemu nie tylko możemy wyprodukować pudełko z gotowego projektu, ale także przygotować koncepcję graficzną, jeżeli takiej nie posiadasz.

Działamy na rynku reklamowym od wielu lat, dlatego chętnie doradzamy naszym klientom w kwestii projektu oraz dobrania odpowiednich materiałów. Wykonujemy zlecenia z kartonu, tektury litej oraz falistej. W zależności od przeznaczenia wybieramy tworzywo, z którego wykonujemy pudełka wystarczająco wytrzymałe, aby utrzymać dany ciężar, a zarazem estetyczne. Poznań to miasto, w którym popyt na opakowania tekturowe jest duże, dlatego jako producent kartonów staramy się stale rozwijać naszą ofertę i stawiać czoła wyzwaniom stawianym przez klientów.

Więcej na: kartondlaciebie.pl