Pudełka do gier planszowych

portaart.pl > Pudełka do gier planszowych

Gry planszowe cieszą się niesłabnącą popularnością. Podejmując współpracę z naszą firmą, możesz stworzyć własną planszówkę. Zrealizujemy każdy pomysł, wykorzystując profesjonalny park maszynowy. Nie ważne czy chcesz stworzyć grę od A do Z, czy potrzebujesz spersonalizowanych pionków, kart lub innego elementu. Realizujemy projekty w całości lub na różnym etapie zaawansowania. Wykonujemy także solidne i wytrzymałe pudełka do gier planszowych.

Personalizowane pudełka na gry planszowe – dlaczego warto?

Nasze opakowania na planszówki wykonujemy z litej tektury, co sprawia, że są one sztywne i wytrzymałe. Dobrze zabezpieczają zawartość, dlatego elementy znajdujące się w środku nie gniotą się i nie odkształcają. Kartoniki oklejane są wydrukiem, który możesz zaprojektować według własnego uznania. Zapewniamy wysoką jakość wydruku, doskonałe odwzorowanie kolorów oraz szczegółów obrazu. Niezależnie od projektu, jaki wybierzesz do ozdobienia swojego pudełka na gry planszowe, będzie prezentował się profesjonalnie i estetycznie.

Realizujemy wielkonakładowe zamówienia, jak i wydruki prototypów. Lubimy wyzwania, dlatego chętnie podejmujemy się niestandardowych, ciekawych zleceń. Mamy duże doświadczenie w branży poligraficznej dlatego, jeżeli masz wątpliwości co do swojego pomysłu, to skonsultuj go z nami. Chętnie doradzimy kreatywne, a zarazem korzystne finansowo rozwiązanie. Mamy znakomicie wyposażone studio graficzne, w którym nasi specjaliści mogą stworzyć dla Ciebie projekt od zera w naszej siedzibie w Poznaniu. Zadzwoń lub napisz, aby poznać szczegóły.