Pudełka do gier planszowych

portaart.pl > Pudełka do gier planszowych

Pudełko na grę planszową

  • Nasze opakowania na planszówki wykonujemy z tektury litej, co sprawia, że są sztywne i wytrzymałe. Elementy znajdujące się w środku nie gniotą się i nie odkształcają.
  • Rozmiar pudełka dopasowujemy bezpośrednio do wymiaru gry.
  • Kartoniki oklejane są wydrukiem według projektu klienta.
  • Zapewniamy wysoką jakość wydruku oraz doskonałe odwzorowanie kolorów i szczegółów obrazu.

Pudełko na karty do gry

  • Gry karciane pakujemy standardowo w pudełko z kartonu typu FEFCO 210.
  • Gry Dobble możemy zapakować w pudełko z tektury litej lub do metalowej puszki.
  • Rozmiar opakowania zależny jest od rozmiaru kart.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby otrzymać wycenę Twojego projektu lub dopytać o więcej szczegółów!

Szukasz innego rodzaju pudełka? Zobacz pełną ofertę opakowań naszej marki Karton Dla Ciebie.

Personalizowane pudełka na gry planszowe

Nasze opakowania na planszówki wykonujemy z litej tektury, co sprawia, że są sztywne i wytrzymałe. Dobrze zabezpieczają zawartość, dlatego elementy znajdujące się w środku nie gniotą się i nie odkształcają. Kartoniki na gry planszowe oklejane są wydrukiem, który możesz zaprojektować według własnego uznania. Zapewniamy wysoką jakość wydruku, doskonałe odwzorowanie kolorów oraz szczegółów obrazu. Niezależnie od projektu, jaki wybierzesz do ozdobienia swojego pudełka na gry planszowe, opakowanie będzie prezentowało się profesjonalnie i estetycznie.

Realizujemy wielkonakładowe zamówienia, jak i wydruki prototypów. Lubimy wyzwania, dlatego chętnie podejmujemy się niestandardowych, ciekawych zleceń. Mamy duże doświadczenie w branży poligraficznej dlatego, jeżeli masz wątpliwości co do swojego pomysłu, to skonsultuj go z nami. Chętnie doradzimy kreatywne, a zarazem korzystne finansowo rozwiązanie. Mamy znakomicie wyposażone studio graficzne, w którym nasi specjaliści mogą stworzyć dla Ciebie projekt od zera w naszej siedzibie w Poznaniu. Zadzwoń lub napisz, aby poznać szczegóły.

Solidne pudełka do gier planszowych

Gry planszowe cieszą się niesłabnącą popularnością. Podejmując współpracę z naszą firmą, możesz stworzyć własną planszówkę i zaprojektować wyjątkowe pudełko do gry lub inne elementy planszówki. Wykonujemy solidne i wytrzymałe pudełka do gier planszowych, ale także zrealizujemy każdy pomysł, wykorzystując profesjonalny park maszynowy. Nie ważne czy chcesz stworzyć grę od A do Z, czy potrzebujesz spersonalizowanych pionków, kart lub innego elementu gry planszowej. Realizujemy projekty w całości lub na różnym etapie zaawansowania.

Chcąc zaprojektować pudełko do gry, musisz pamiętać nie tylko o atrakcyjnej grafice, która przyciągnie uwagę, ale również o poprawnych wymiarach, które bez problemu pomieszczą planszę do gry oraz o wytrzymałości materiału, z którego będzie zrobione pudełko na gry. Warto rozważyć również zaprojektowanie przegródek w kartonie z grami – duża ilość małych elementów gry szybko się ze sobą miesza i dość często gubi. Prawidłowe segregowanie elementów w wygodnym pudełku na planszówkę ułatwi korzystanie z gry i zapobiega niechcianemu gubieniu pionków i innych małych dodatków obecnych w grze. W tym i wielu innych elementach etapu projektowania pomoże Ci nasze studio graficzne w Poznaniu.