Pudełka ekologiczne

portaart.pl > Pudełka ekologiczne

Witamy w PortaArt — miejscu, w którym zaopatrzysz się w opakowania kartonowe najwyższej jakości. W tej ofercie chcemy zaproponować naszym klientom pudełka ekologiczne, które staną się nie tylko praktycznym produktem użytkowym, ale także doskonałą wizytówką każdej firmy. Jesteśmy w stanie wykonać niemal każdy rodzaj kartonu — od klasycznych opakowań produktowych, po kartony transportowe. Nasze opakowania produkowane są według gotowych szablonów, lub indywidualnego projektu klienta. Sam zdecyduj, który wariant wybierzesz!

Eko opakowania dla firm

W PortaArt od wielu lat zajmujemy się produkcją ekologicznych opakowań, do których wykonania wykorzystujemy wyłącznie naturalne surowce, które powstały z materiałów wtórnych i z powodzeniem mogą być poddane dalszemu recyklingowi.  Wybierając opakowania ekologiczne z naszej oferty, zwiększasz nie tylko  pozytywny wizerunek swojej marki, ale spełniasz także oczekiwania współczesnych klientów i dbasz o nasze wspólne dobro, czyli środowisko naturalne.

Estetyczne i odporne na uszkodzenia opakowania ekologiczne

Wśród dostępnych propozycji opakowań ekologicznych znajdują się produkty wykonane z kartonu oraz tektury litej. Są to materiały, które świetnie nadają się do ponownego przerobu, a zatem doskonale wspierają gospodarkę odpadami komunalnymi.

Cechą charakterystyczną ekologicznych opakowań jest wysoka wytrzymałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu można mieć pewność, że będą one służyły przez bardzo długi czas. Co ważne, każde ekologiczne pudełko możemy dowolnie zadrukować grafiką, lub nanieść na jego powierzchnię logo firmy. W ten sposób stanie się ono jeszcze atrakcyjniejsze dla potencjalnych klientów i odbiorców.