Pudełka fasonowe od producenta

portaart.pl > Pudełka fasonowe od producenta

PortaArt jest producentem opakowań kartonowych. Tworzymy różnorodne opakowania na zamówienie, według potrzeb klienta. Pudełka fasonowe są stosunkowo ekonomicznym rozwiązaniem o wysokiej funkcjonalności i estetyce, dzięki czemu są popularne w wielu branżach – między innymi w handlu detalicznym, internetowym, spożywczym i kosmetycznym, a także podczas organizowania wydarzeń. Stwórz z nami pudełko fasonowe, które będzie idealnie dopasowane do Twoich preferencji i oczekiwań!

Masz konkretny pomysł? Napisz do nas ze szczegółami, a my prześlemy Ci wycenę.

Potrzebujesz więcej informacji? Zapraszamy do kontaktu – chętnie dowiemy się więcej o Twoim projekcie i doradzimy najbardziej optymalne rozwiązania.

Pudełka fasonowe z nadrukiem

W PortaArt oferujemy zarówno proste pudełka fasonowe z tektury falistej (mikrofali), jak i bardziej ozdobne pudełka kaszerowane, czyli oklejane wydrukiem.

Pudełka fasonowe z nadrukiem znajdują zastosowanie w wielu sytuacjach, gdzie estetyka opakowania odgrywa kluczową rolę w marketingu produktu. Dobrym przykładem mogą być promocje i wydarzenia firmowe – nadrukowane logo firmy lub hasło reklamowe mogą efektywnie promować markę i wzmacniać wizerunek organizacji.

Co to są pudełka fasonowe?

Pudełka fasonowe to opakowania jednoczęściowe wycinane z płaskiego arkusza materiału za pomocą wykrojników. Wycięty arkusz tektury jest składany w taki sposób, aby tworzyć ścianki boczne, dno i pokrywę pudełka. Opakowanie zamyka się za pomocą specjalnych skrzydełek, bez konieczności stosowania kleju.

GALERIA