Pudełka jednoczęściowe

portaart.pl > Pudełka jednoczęściowe

PortaArt to polski producent opakowań kartonowych, którego celem jest, dostarczanie wysokiej jakości produktów dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów. Jedną z propozycji, którą możemy zaoferować, są pudełka jednoczęściowe. Jak sama nazwa wskazuje, opakowania te składają się z tylko jednego elementu, zatem są wygodne i szybkie do złożenia. Ich niewątpliwą zaletą jest szerokie zastosowanie, które może być wykorzystywane w wielu branżach — od spożywczej, kosmetycznej i farmaceutycznej, po branżę przemysłową. W naszej ofercie znajdują się pudełka jednoczęściowe klejone z kartonu oraz mikrofali, a także składane z mikrofali. Dzięki temu każdy znajdzie u nas pudełka dostosowane do własnych potrzeb.

Pudełka jednoczęściowe klejone z kartonu

Pudełka jednoczęściowe klejone z kartonu otrzymuje się w procesie wykrawania z kartonu jednego wzoru w taki sposób, aby otrzymać gotowy do złożenia element. Aby maksymalnie ułatwić klientowi proces składania, na jego powierzchni wysztancowane zostają różnego rodzaju otwory i linie, w których mają przebiegać zgięcia. W ten sposób można szybko i wygodnie złożyć pudełko i cieszyć się jego funkcjonalnością. Co ważne, pudełka jednoczęściowe nie wymagają dodatkowego zabezpieczenia taśmą, czy zszywkami.

Cechą charakterystyczną jednoczęściowych opakowań klejonych z kartonu jest wysoka trwałość, wytrzymałość oraz estetyka wykonania. Tego typu pudełka wykorzystywane są przede wszystkim jako opakowania produktowe. Mogą być wykorzystane jako opakowania do produktów spożywczych, kosmetyków oraz leków. Co więcej, sprawdzą się także  jako ekspozytory promujące produkty na sklepowych półkach, czy ladach.

Pudełka jednoczęściowe klejone z mikrofali

Nasza oferta obejmuje także pudełka jednoczęściowe klejone z mikrofali, czyli cienkiej (na ok. 1 mm) tektury falistej. Taki materiał, dzięki swojej strukturze jest odpowiednio sztywny, a zatem świetnie sprawdzi się do zabezpieczania różnego rodzaju produktów.  Pudełka z niej wykonane będą idealne do przechowywania cięższych produktów, w tym butelek z napojami i alkoholem, a także słodyczy, karmy dla zwierząt. Mogą być także wykorzystywane jako opakowania do przechowywania różnego rodzaju elektroniki, w tym sprzętów AGD, RTV i innych.

Pudełka jednoczęściowe składane z mikrofali

Pudełka jednoczęściowe składane z mikrofali cechują się równie dużą funkcjonalnością co produkty klejone.  Co ważne, do ich złożenia nie jest wymagana warstwa kleju, dzięki czemu sam proces składania opakowania przebiega znacznie szybciej.