Pudełka kaszerowane

portaart.pl > Pudełka kaszerowane

Szukasz solidnych opakowań kartonowych, które sprawdzą się zarówno do przechowywania, jak i wysyłki towarów ? To świetnie! W PortaArt możemy zaproponować Ci wysokiej jakości, precyzyjnie i ładnie wykonane pudełka kaszerowane. Ich niewątpliwą zaletą jest wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz duża wytrzymałość, dzięki czemu będą mogły posłużyć zarówno Tobie, jak i klientom nawet przez wiele długich lat. Co więcej, tego typu opakowanie możemy dowolnie zadrukować, sprawiając, że stanie się ono doskonałą formą reklamy dla Twojego biznesu.

Jak powstaje pudło kaszerowane?

Pudełka kaszerowane cieszą się ogromną popularnością przede wszystkim ze względu na ich wysokie walory użytkowe. Są to bowiem jedne z najmocniejszych, dostępnych na rynku opakowań kartonowych. Tego typu opakowania wykonywane są przy użyciu nowoczesnej techniki offsetowej, a do ich produkcji wykorzystuje się grubsze materiały, takie jak karton, lub tektura, których powierzchnię pokrywa się następnie cieńszym, najczęściej zadrukowanym materiałem. W ten sposób otrzymujemy solidne, wytrzymałe i ciekawe pod względem stylistycznym opakowanie produktowe.

Pudło kaszerowane według własnego projektu

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, stworzyliśmy możliwość wykonywania pudełek kaszerowanych według ich indywidualnego projektu. Wysyłając nam swój projekt, możemy stworzyć dla Ciebie opakowanie z jego wiernym odwzorowaniem.

Jeśli jednak stworzenie własnego projektu przysparza Ci problemu, to wówczas masz możliwość skorzystania z pomocy naszych wykwalifikowanych projektantów, którzy stworzą go za Ciebie. Zapewniamy, że zastosujemy się do wszelkich wskazówek, po to, aby jeszcze lepiej spełniał Twoje oczekiwania.