Pudełka na wymiar

portaart.pl > Pudełka na wymiar

Opakowania kartonowe wykorzystywane są w wielu branżach – od handlu i usług transportowych, po życie codzienne. Nic więc dziwnego, że cieszą się tak dużą popularnością. W tej ofercie prezentujemy opakowania kartonowe, w tym pudełka wykonywane na wymiar. Takie rozwiązanie pozwala nam w pełni dostosować rozmiar, kształt i estetykę pudełka do Twoich konkretnych potrzeb.

Opakowania dostosowane do konkretnych potrzeb użytkowych

Firma PortaArt wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wielu klientów, wprowadziła do oferty produkcję pudełek na wymiar, które pozwalają na indywidualne dopasowanie nie tylko wymiaru i kształtu opakowania, ale także jego estetyki. Można tutaj zastosować własny projekt, lub skorzystać z pomocy naszych doświadczonych grafików. Z pełną precyzją zaprojektują oni odpowiedni dla Ciebie karton na wymiar, według konkretnych wytycznych.

W zależności od potrzeb jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać opakowania na wymiar produktowe, reklamowe, a także opakowania świąteczne. Jeśli chodzi o fason to, jesteśmy w stanie wyprodukować niemal każdy rodzaj kartonu — od klasycznego karton+wieko, po pudełka szufladkowe i opakowania z zamknięciem magnetycznym. Oferujemy także pudełka na wymiar drewniane, które świetnie sprawdzają się w formie opakowania upominku.

Gwarantujemy wysoką jakość wykonania

Wszystkie wykonywane przez nas kartony na wymiar wykonujemy z dbałością o najdrobniejsze szczegóły – od doboru odpowiednich materiałów, przez konstrukcję, aż po wykończenie.

Do ich produkcji wykorzystujemy wysokiej jakości karton oraz tekturę litą. Tego typu materiały wykazują wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne, a zatem możesz mieć pewność, że będą doskonale pełniły swoją funkcję. Co więcej, na pudełka na wymiar możemy nałożyć dowolną grafiką, a także oklejamy je specjalnymi foliami w wersji połysk i mat. Dzięki temu opakowanie nie tylko lepiej się prezentuje, ale jest także dodatkowo zabezpieczone.