Pudełka na zamówienie

portaart.pl > Pudełka na zamówienie

Pudełka kartonowe na wymiar

Rozwój handlu i przeniesienie jego znacznej części do Internetu sprawiły, że zapotrzebowanie na kartonowe pudełka na wymiar znacząco wzrosło. Opakowania produkowane na masową skalę posiadają z góry narzucone rozmiary i kształty, podczas gdy nasi klienci często poszukują bardziej spersonalizowanej oferty. W PortaArt wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i proponujemy różnego typu opakowania na zamówienie. Takie rozwiązanie pozwala nam w pełni dostosować rozmiar, kształt i estetykę pudełka do Twoich konkretnych potrzeb.

Masz gotowy pomysł? Napisz do nas i opisz specyfikacje pudełka, a my przygotujemy szczegółową wycenę.

Potrzebujesz porady? Zapraszamy do kontaktu w celu wstępnego omówienia projektu, bez żadnych zobowiązań.

Pudełka na wymiar – Poznań zaufał PortaArt

Jesteś firmą z Poznania i szukasz opakowań tekturowych na wymiar? Świetnie trafiłeś! To właśnie tutaj, w sercu Wielkopolski, znajduje się nasza drukarnia opakowań, gdzie realizujemy wszystkie śmiałe pomysły naszych klientów. Współpracujemy zarówno z małymi, jak i dużymi firmami z wielu różnych branż. Produkujemy także opakowania kartonowe w odpowiedzi na zapotrzebowania przedszkoli, szkół oraz instytucji publicznych.

Nasza oferta nie ogranicza się jedynie do mieszkańców Wielkopolski. Obsługujemy zamówienia z całej Polski, a także innych krajów Unii Europejskiej

Pudełka z logo na zamówienie

Na wszystkie nasze opakowania możemy nanieść odpowiedni nadruk, który pomoże Ci wyróżnić się z tłumu. Bez względu na to, czy zdecydujesz się na zadrukowanie całej powierzchni kartonu, czy też uznasz za stosowne dodanie jedynie małego logo swojej firmy, jesteśmy tu dla Ciebie i chętnie doradzimy w sprawie wszystkich szczegółów technicznych.

Jesteśmy świadomi tego, że pozornie mało znaczące opakowanie jest tak naprawdę wizytówką całej firmy i znacząco wpływa na rozpoznawalność marki. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby na bazie Twojego pomysłu stworzyć coś niepowtarzalnego, co łatwo zapadnie w pamięć.

GALERIA