Pudełka ozdobne

portaart.pl > Pudełka ozdobne

Szukasz pięknych opakowań prezentowych dla swojej firmy? A może planujesz przeprowadzkę  i potrzebujesz ładnych pudełek ozdobnych do przechowywania gadżetów? W PortaArt znajdziesz je wszystkie. Wykonujemy opakowania kartonowe, w tym pudełka ozdobne zarówno według gotowych szablonów, jak i indywidualnych projektów naszych klientów. Jesteśmy w stanie wyprodukować dla Ciebie opakowania o dowolnym wymiarze oraz kształcie. Co więcej, możemy je także dowolnie zadrukować, tak aby jeszcze bardziej spełniały swoją funkcję.

Pudełka ozdobne według indywidualnego projektu

PortaArt wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, przygotowała ofertę opakowań ozdobnych, które znajdują szerokie zastosowanie w codziennym życiu. Wśród nich znajdziemy zarówno opakowania produktowe, jak i reklamowe. Ponadto możemy wyprodukować także ozdobne pudełka na prezenty w wersji klasycznej, czyli wieko+spód kartonu, jak i  w formie torebki. Popularne stają się także ozdobne opakowania do przechowywania różnego rodzaju gadżetów, które można wykorzystać w firmie lub mieszkaniu, jako element dekoracji.

Opakowania ozdobne najwyższej jakości

Pudełka kartonowe ozdobne powinny zachwycać przede wszystkim piękną estetyką, ale także solidnym wykonaniem. Dlatego do produkcji wszystkich naszych opakowań wykorzystujemy wysokiej klasy karton oraz tekturę litą. Tego typu produkty mogą cechować się minimalizmem, lub wręcz przeciwnie – być efektownie udekorowane. Możemy je w pełni zadrukować dowolną grafiką, lub tylko częściowo. Oferujemy także możliwość pokrycia materiału specjalną kolorową folią w wersji mat lub błysk, która nie tylko zwiększa walory estetyczne produktu, ale także jego odporność na uszkodzenia mechaniczne.