Pudełka reklamowe

portaart.pl > Pudełka reklamowe

Pudełka reklamowe odgrywają bardzo ważną rolę w budowaniu strategii marketingowych wielu firm. Potrafią nie tylko zwracać na siebie uwagę potencjalnych klientów i kontrahentów, ale także zostać przez nich zapamiętanym na dłużej. W związku z tym pragniemy zaproponować wysokiej jakości opakowania z logo firmy, nawiązującą grafiką, czy innym ciekawym przekazem, wykonane w oparciu o gotowy szablon, lub indywidualny projekt naszych klientów. Wieloletnie doświadczenie, jakie posiadamy, pozwala nam stworzyć każdy, nawet najbardziej nieoczywisty projekt, dzięki czemu jeszcze bardziej będziesz mógł wyróżnić się na tle konkurencji.

Opakowania reklamowe z logo firmy

Składając zlecenie na opakowania reklamowe w PortaArt możesz mieć pewność, że będzie ono wykonane z dbałością o najmniejsze detale. Począwszy od doboru materiałów, przez konstrukcję pudełka, na nadruku kończąc.

Do wyboru jest szeroki wariant fasonów w wielu dostępnych wymiarach i kształtach. Możesz zdecydować się na klasyczne opakowania kwadratowe, prostokątne, okrągłe, lub inne niestandardowe kształty. Ciekawą propozycją są opakowania ekskluzywne, które cechuje piękna, lecz minimalistyczna stylistyka. Takie produkty zdecydowanie podniosą renomę Twojej marki i sprawią, że zostanie ona jeszcze lepiej odebrana i zapamiętana.

Opakowania reklamowe najwyższej jakości

Do produkcji naszych pudełek reklamowych wykorzystujemy wysokiej jakości karton o dużej gramaturze. Taki materiał pozwala nam stworzyć w pełni wytrzymałe i estetyczne opakowanie. Idąc dalej, nie możemy pominąć wykończenia takiego pudełka. Można tutaj wykazać się kreatywnością i samemu zaprojektować oryginalny wzór graficzny, lub skorzystać z pomocy naszych doświadczonych grafików.