Pudełka składane

portaart.pl > Pudełka składane

Pudełka składane to jedne z najchętniej wybieranych przez klientów naszej firmy rodzaje opakowań kartonowych. Za ich wyborem przemawia nie tylko korzystna cena w stosunku, co do ich jakości, ale także szybkość i sprawność obsługi. Każdy nasz klient może złożyć u nas zamówienie na pudełko składane według własnego pomysłu, lub skorzystać z pomocy naszego studia graficznego. Korzystając z Twoich wskazówek, wykonamy odpowiedni projekt i zajmiemy się jego realizacją. Szybko, sprawnie i profesjonalnie.

Pudełka składane z oferty PortaArt – zastosowanie

Pudełka składane mogą być wykorzystywane na wielu płaszczyznach. Doskonale sprawdzają się jako opakowania produktowe, prezentowe, a także reklamowe. Możliwość doboru odpowiedniego rozmiaru oraz kształtu takiego opakowania sprawia, że możemy je w pełni dostosować do konkretnych potrzeb naszych klientów. Aby jeszcze bardziej zwiększyć walory użytkowe opakowań składanych, możemy dodatkowo wyposażyć je w specjalne zamknięcie magnetyczne, dzięki czemu karton będzie mógł służyć do wygodnego przechowywania różnych gadżetów.

Wysoka jakość wykonania, to nasza domena

 Składane pudełka dostępne w naszej ofercie to produkty cechujące się wysoką wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne, w tym rozcięcia, zgniecenia, czy zawilgocenie. Do ich produkcji wykorzystujemy wysokiej jakości karton i tekturę, które oprócz wysokich walorów użytkowych, mogą się także pięknie prezentować. Karton to materiał, którego powierzchnię możemy w pełni zadrukować, zapewniając tym samym doskonałe wrażenia estetyczne. Co więcej, każde opakowanie możemy pokryć dodatkową warstwą folii uszlachetniającej opakowanie w wersji mat lub błysk.