Pudełka wieloczęściowe

portaart.pl > Pudełka wieloczęściowe

PortaArt to doświadczony producent opakowań kartonowych, który z ogromnym zaangażowaniem dba o to, by wykonywane produkty spełniały wszystkie, nawet najbardziej wygórowane oczekiwania klientów. Takie podejście pozwala nam zaproponować w pełni wytrzymałe, funkcjonalne i ciekawe pod względem estetycznym opakowania wieloczęściowe.

Opakowania wieloczęściowe — klejone i składane

Nasza propozycja pudełek wieloczęściowych obejmuje szeroki wariant fasonów do wyboru, co z pewnością pozwoli dopasować odpowiednie opakowanie do konkretnych potrzeb użytkowych. Możemy zaproponować pudełka wieloczęściowe klejone oraz składane. Do ich produkcji wykorzystujemy wysokiej jakości karton o wysokiej gramaturze, mikrofalę, tekturę falistą oraz tekturę litą.

Jak sama nazwa wskazuje, pudełka wieloczęściowe składają się kilka odrębnych elementów, które po złożeniu mogą stanowić jedną wspólną całość. Do najpopularniejszych modeli zaliczyć można uniwersalne opakowania produktowe, w tym opakowania wieko+spód, a także różnego rodzaju tacki, opakowania wyposażone w przegródki, opakowania w formie torebki i wiele innych ciekawych propozycji.

Szerokie zastosowanie opakowań wieloczęściowych

Opakowania wieloczęściowe mogą występować w wielu dostępnych fasonach. Ich powierzchnię można także dowolnie nadrukowywać. Dzięki temu znajdują one zastosowanie na wielu płaszczyznach biznesu. Mogą z powodzeniem pełnić funkcję opakowań produktowych, wykorzystywanych zarówno w branży spożywczej, kosmetycznej, biżuteryjnej, jak farmaceutycznej.

Pudełka wieloczęściowe znajdują także zastosowanie jako opakowania transportowe — wyposażone w funkcjonalne przegródki umożliwiają przenoszenie większej ilości butelek, czy pakowania sprzętów elektronicznych składających się z kilku odrębnych części.