Pudełka z zamknięciem magnetycznym

portaart.pl > Pudełka z zamknięciem magnetycznym

Pudełka z zamknięciem magnetycznym to synonim elegancji i prestiżu. Nie da się ukryć, że klienci je uwielbiają. Dlatego niezależnie od tego, co sprzedajesz – czy biżuterię handmade, czy luksusowe alkohole, czy wyjątkowe słodkości, warto pomyśleć o takich opakowaniach produktowych. Pudełko na magnes powinno na stałe wpisać się do Twojego biznesu. To opakowanie z najwyższej półki, a wygodne i efektowne magnetyczne zamknięcie dodaje mu jeszcze więcej prestiżu.

Różne role pudełek z zamknięciem magnetycznym

Pudełka z zamknięciem magnetycznym najczęściej wykorzystywane są jako luksusowe opakowanie dla produktów premium, takich jak:

 • kosmetyki,
 • zegarki i biżuteria,
 • alkohole,
 • pióra i długopisy,
 • wyroby cukiernicze,
 • zapachowe świecie,
 • książki, notesy i kalendarze,
 • i wiele, wiele innych.

Pudełka na magnes wybierają klienci, dla których podkreślenie luksusowego charakteru ich produktów jest niesamowicie istotne i chcą, aby znalazło one odzwierciedlenie również w luksusowych opakowaniach. To bardzo ważny element budowania wizerunku marki.

Co więcej, firmowe pudełka na magnes bardzo często wykorzystywane są także jako opakowania prezentowe dla odbiorców marki. Przedsiębiorcy często pakują w nie firmowe gadżety, przygotowując się do ważnych targów, eventów i konferencji branżowych. Wręczenie kontrahentów upominków w tak eleganckim opakowaniu gwarantuje, że Twoja marka automatycznie będzie kojarzyć się z marką premium – luksusową i godną zaufania.

Pudełka na magnes – marketingowy strzał w dziesiątkę!

Oczywiście, jeśli zależy Ci na tym, żeby klienci na długo zapamiętali Twoją firmę, druk na pudełkach na magnes to kwestia obowiązkowa. Dzięki nowoczesnym technologiom taki wydruk jest nie tylko wyjątkowo trwały, ale i prezentuje się bardzo estetycznie. Logo Twojej marki, hasło przewodnie, czy krótką maksymę z powodzeniem można zadrukować na opakowaniach na magnes.

Biorąc pod uwagę fakt, że odbiorcy pudełka na magnes często korzystają z tych opakowań dłużej, przechowując w nich przeróżne drobnostki i rzeczy osobiste, warto ozdobić je logo firmy. Dzięki temu odbiorca za każdym razem, gdy sięgnie do pudełeczka, przypomni sobie o Twojej firmie!

Jeżeli więc istotne są dla Ciebie:

 • wysoka jakość,
 • niepowtarzalny design,
 • precyzyjne wykonanie,

to pudełka z magnesem Portaart spełnią Twoje oczekiwania. Warto zaznaczyć, że nasze opakowania zapewniają również bezpieczeństwo podczas transportu. Dlatego zyskujesz pewność, że Twoje produkty dotrą do odbiorców w nienaruszonym stanie. To niesamowicie istotne, zwłaszcza podczas wysyłki.

Producent pudełek z zamknięciem magnetycznym – Poznań.

Jako doświadczony producent pudełek magnetycznych z pełną odpowiedzialnością możemy polecić opakowania kartonowe z magnesem. To przede wszystkim wyjątkowo elegancki rodzaj opakowania, a dodatkowo bardzo trwały.

Oferujemy pudełka z magnesem w dowolnej wielkości – produkt dostosujemy do Twoich wymagań i oczekiwań. Nie tylko pod kątem rozmiaru, ale i koloru, nadruku i uszlachetnień. Nasza wiedza, doświadczenie oraz nowoczesne urządzenia produkcyjne pozwalają nam osiągnąć wyjątkową precyzję wykonania opakowań oraz najwyższą jakość pudełek z zamknięciem magnetycznym. Magnes w naszych pudełkach bardzo mocno przytrzymuje wieczko, dlatego otrzymujesz pewność, że pudełko się otworzy, a jego zawartość się nie wysypie.

Portaart – Twoje pudełka na magnes!

Gotowy na to, by zyskać w oczach swoich klientów? Zamawiając pudełka kartonowe z magnesem w naszej firmie można skorzystać z gotowych wzorów, jakie przygotowaliśmy. Oczywiście, oferujemy także możliwość stworzenia własnego, autorskiego projektu. Każde zamówienia można również spersonalizować, dodając na nim wybrany nadruk, np. logo firmy, motto firmy, a nawet dedykację.

Jeśli więc interesują Cię wysokiej jakości opakowania kartonowe na magnes, skontaktuj się z naszą firmą – pomożemy Ci w doborze idealnego opakowania, które będzie perfekcyjnie pasować do Twojego biznesu. Siedziba naszej firmy mieści się w Poznaniu, ale realizujemy zamówienia na terenie całej Polski i Unii Europejskiej.

Pudełka kartonowe z magnesem uważane są za ekskluzywne – nie bez przyczyny. Zaskocz swoich odbiorców i podaruj im wyjątkowe opakowania produktowe. Pudełka na magnes są bardzo ozdobne, kojarzą się z elegancją, stylem, dobrym gustem i marką godną zaufania. Sprawdź pudełka z magnesem na zamówienie Portaart i buduj pozytywny wizerunek swojej firmy!