Puzzle reklamowe

portaart.pl > Puzzle reklamowe

Puzzle na zamówienie

Masz pomysł na stworzenie swoich własnych puzzli? Potrzebne Ci puzzle reklamowe, lub układanki z logo Twojej firmy? Producent puzzli na zamówienie PortaArt z Poznania zrealizuje praktycznie każdą Twoją wizję. Od lat produkujemy puzzle personalizowane na indywidualne zamówienie. Prześlij nam grafikę, którą chcesz mieć na puzzlach, a my zajmiemy się resztą. Jeśli jesteś ciekawy, jak finalnie wyglądają puzzle na zamówienie, zapraszamy do kontaktu lub odwiedzenia naszego studia graficznego w Poznaniu przy ulicy Bełchatowskiej 22.

Produkcja puzzli reklamowych i puzzli na zamówienie

Zrealizowaliśmy już setki zamówień na różnego typu puzzle dla firm, dzięki czemu mamy ogromne doświadczenie w tej dziedzinie. Jeśli masz jakieś wątpliwości, nie jesteś pewien co do grafik,i jaka powinna znaleźć się na układance reklamowej lub z jakiego materiału powinny być wykonane, napisz lub zadzwoń do nas. Gwarantujemy fachową pomoc i doradztwo, żeby produkt finalny był jak najbardziej zbliżony do oczekiwań i zachwycał każdego. Od pracownika firmy po kontrahenta i przyszłego klienta zarówno firm z Poznania, jak i całej Polski. Wybierając PortaArt, wybierasz puzzle reklamowe o wyjątkowej jakości wykonania. Postaw na najlepszego producenta puzzli reklamowych na rynku!

Nowy wymiar układanek reklamowych

Puzzle – zabawka, którą znają wszyscy. Od chwili, gdy pierwsze firmy zaczęły kupować puzzle z nadrukiem własnego logo czy też obrazów, powiązanych z daną firmą, zaczął się boom na tego rodzaju materiały promocyjne. Puzzle reklamowe nie są już tylko wykonywane z kartonu, lecz także z PVC czy drewna. Są na nich nadrukowane różne obrazy czy też loga. Oprócz tego puzzle reklamowe wkroczyły także w trzeci wymiar, dzięki czemu są w stanie pokazywać klientom, chociażby gotowy produkt.

Dlaczego warto wybrać puzzle z nadrukiem?

Układanki wszelkiego rodzaju są formą rozrywki, która kojarzy się z relaksem i odpoczynkiem. Ponadczasowość tego zajęcia sprawia, że puzzle na zamówienie są doskonałe dla każdego klienta, niezależnie od wieku. Logo firmy znajdujące się na puzzlach, lub hasło reklamowe, zapadnie w pamięć, dzięki czemu cel marketingowy zostanie osiągnięty. Stworzenie puzzli reklamowych wysokiej jakości zwiększa zadowolenie klientów oraz pozytywnie wpływa na wizerunek firmy.

Puzzle ze zdjęciem na prezent

Doskonałym pomysłem na zdjęcie są puzzle ze zdjęciem. Układanka personalizowana, na której będzie uwieczniony jakiś ważny moment z życia, wróci wspomnienia gdy tylko zaczniemy ją układać. Przekazywanie pozytywnych emocji za pomocą puzzli ze zdjęciem jest niezapomnianym przeżyciem.

Reklamowe puzzle z nadrukiem od producenta

Jako solidny producent puzzli na zamówienie dbamy o najwyższą jakość naszych układanek. Puzzle z nadrukiem wykonywane są z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu są wytrzymałe i odporne na uszkodzenia. Farby użyte podczas produkcji są bezpieczne, dzięki czemu mogą być wręczone jako zabawka dla rozwijającego się dziecka. Ilość elementów jest uzależniona od preferencji zamawiającego, im więcej elementów tym dłuższa zabawa!