Puzzle reklamowe

portaart.pl > Puzzle reklamowe

Puzzle – zabawka którą znają wszyscy. Od chwili, gdy pierwsze firmy zaczęły kupować puzzle z nadrukiem własnego logo czy też obrazów, powiązanych z daną firmą, zaczął się boom na tego rodzaju materiały promocyjne. Puzzle nie są już tylko wykonywane z kartonu, lecz także z PVC czy drewna. Są na nich nadrukowane różne obrazy czy też loga. Oprócz tego, puzle wkroczyły także w trzeci wymiar, dzięki czemu są w stanie pokazywać klientom chociażby gotowy produkt.

Układanki reklamowe

Układanki wszelkiego rodzaju są formą rozrywki która kojarzy się z relaksem i odpoczynkiem. Ponadczasowość tego zajęcia sprawia, że puzzle są doskonałe dla każdego klienta, niezależnie od wieku. Logo firmy znajdujące się na puzzlach, lub hasło reklamowe, zapadnie w pamięć, dzięki czemu cel marketingowy zostanie osiągnięty. Stworzenie puzzli wysokiej jakości zwiększa zadowolenie klientów oraz pozytywnie wpływa na wizerunek firmy.

Puzzle na prezent

Doskonałym pomysłem na zdjęcie są puzzle z własnym zdjęciem. Układanka, na której będzie uwieczniony jakiś ważny moment z życia, wróci wspomnienia gdy tylko zaczniemy ją układać. Przekazywanie pozytywnych emocji za pomocą puzzli jest niezapomnianym przeżyciem.

Puzzle z nadrukiem

Puzzle z nadrukiem wykonywane są z najwyższej jakości materiałów dzięki czemu są wytrzymałe i odporne na uszkodzenia. Farby użyte podczas produkcji są bezpieczne, dzięki czemu mogą być wręczone jako zabawka dla rozwijającego się dziecka. Ilość elementów jest uzależniona od preferencji zamawiającego, im więcej elementów tym dłuższa zabawa!

Więcej na: puzzlereklamowe.pl