Ścianka reklamowa i jej rola w kreowaniu wizerunku marki

portaart.pl > Drukarnia  > Ścianka reklamowa i jej rola w kreowaniu wizerunku marki
Ścianka Reklamowa I Jej Rola W Kreowaniu Wizerunku Marki zdjęcie nr 1

Ścianka reklamowa i jej rola w kreowaniu wizerunku marki

Dobrze przemyślana strategia marketingowa to klucz do osiągnięcia sukcesu. Jeśli zastanawiasz się, po jakie działania marketingowe sięgnąć, aby wykreować pozytywny wizerunek swojej firmy, to mamy dla Ciebie kilka sprawdzonych propozycji. Jedną z nich są ścianki reklamowe, których nowoczesny charakter i mobilność staje się doskonałym nośnikiem informacji. Zobacz, dlaczego warto inwestować w tego typu reklamę.

Ścianka reklamowa – co to takiego?

Ścianki reklamowe, zwane również ściankami wystawienniczymi lub ściankami pop-up to mobilny system wystawowy, który służy do szybkiego rozłożenia w miejscu ekspozycji oraz łatwego demontażu po zakończonych działaniach promocyjnych. Zazwyczaj zbudowane są z lekkiej aluminiowej konstrukcji oraz umieszczanej na niej reklamy.

Nowoczesne ścianki pozwalają na umieszczanie reklamy nie tylko na wydruku papierowym, ale również innych materiałach, takich jak tekstylia. Możliwość doboru odpowiednich kształtów i rozmiarów ekspozycji dają nieograniczone możliwości promowania działalności, zapewniając sporą przestrzeń do prezentacji usług lub towarów.

Ścianki wystawiennicze ze względu na różną konstrukcję można podzielić na:

  • jednostronne
  • dwustronne
  • proste
  • łukowe
  • podświetlane (diodami LED).

Rola ścianki reklamowej w kreowaniu wizerunku marki

Ścianki reklamowe doskonale sprawdzą się w przypadku wszystkich firm, które szukają skutecznego sposobu na budowanie i zwiększanie świadomości marki wśród klientów i kontrahentów. Ich podstawowym atutem jest lekka i wytrzymała konstrukcja, która pozwala na sprawne wykorzystanie w dowolnym miejscu.

Choć ścianki doskonale sprawdzają się w każdej przestrzeni biurowej, to ich niepodważalną zaletą jest pełna mobilność dająca nieograniczone możliwości promocji firmy, usług lub produktów w terenie. Pop-upy można z powodzeniem zabrać na ważny event, konferencję, szkolenie, czy targi. Dobrze zaprojektowana i wykonana ścianka reklamowa z pewnością wzbogaci wystrój takiego miejsca i stanie się doskonałą formą przekazu. Sprawi, że Twoja firma zostanie zapamiętana na dłużej.

Dlaczego warto postawić na ściankę reklamową?

Materiały reklamowe, takie jak ścianki cenione są przede wszystkim ze względu na mobilność. Są łatwe w transporcie, ale także w montażu. Pozwala to zabrać je wszędzie tam, gdzie się pojawisz. Po zakończonej promocji w terenie mogą z powodzeniem powrócić do biura, w dalszym ciągu pełniąc idealną wizytówkę takiego miejsca. Co więcej, nowoczesne ścianki wykonane są z solidnych i trwałych materiałów, gwarantujących długą żywotność. Dlatego inwestycja w tego typu reklamę zawsze się opłaca.

Ścianki reklamowa od PortaArt z gwarancją najwyższej jakości

Mamy nadzieję, że przekonaliśmy Cię do tego, że ścianki reklamowe stanowią podstawowy element w kreowaniu własnej marki. Jeśli w związku z tym chcesz zaskoczyć swoich klientów nowoczesnymi systemami wystawienniczymi, to skorzystaj z usług naszej drukarni PortaArt z Poznania. Jako doświadczony producent ścianek reklamowych, jesteśmy w stanie wykonać niemal każde zlecenie – nawet najbardziej złożone projekty nie stanowią dla nas większego wyzwania. Skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów.