Upominki na szkolenia, konferencje i eventy – 3 sprawdzone propozycje

portaart.pl > Drukarnia  > Upominki na szkolenia, konferencje i eventy – 3 sprawdzone propozycje
Dziewczyna daje prezent

Upominki na szkolenia, konferencje i eventy – 3 sprawdzone propozycje

Konferencje, szkolenia i eventy to świetna okazja do tego, by móc wypromować własną firmę. Wręczenie uczestnikom gadżetów z logo firmy z pewnością wpłynie na pozytywny wizerunek marki, wzbudzi zaufanie wśród potencjalnych odbiorców oraz zapadnie w ich pamięci na długo. Oferta upominków na szkolenia jest bardzo szeroka, dlatego wybraliśmy te najpraktyczniejsze, a jednocześnie tanie gadżety, które nie obciążą zbyt mocno budżetu Twojej firmy.

Gadżety z logo firmy – dlaczego warto?

Gadżety promocyjne z logo marki to praktyczny nośnik reklamowy zwiększający świadomość wśród odbiorców. Nic więc dziwnego, że cieszą się tak ogromną popularnością wśród specjalistów ds. marketingu oraz osób odpowiadających za budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Jaki gadżet reklamowy wybrać na upominek?

Jak już wspomnieliśmy na wstępie wybór gadżetów i materiałów reklamowych jest ogromny i trudno jest zdecydować się na jedną konkretną rzecz. W zależności od potrzeb produkty z logo firmy można dostosować do konkretnej branży, lub wybrać te najbardziej sprawdzone, jak długopisy, smycze czy kubki.

Wiele firm jednak decyduje się na nieco inne, nowocześniejsze rozwiązania, które są nie tylko praktyczne, ale co ważne pozostają w pamięci na długo. Należą do nich, chociażby puzzle reklamowe.

Puzzle reklamowe z indywidualnym nadrukiem

Puzzle reklamowe to w wielu przypadkach wciąż zaskakujący upominek firmowy. Z jednej strony są one praktyczne i zapewniają wspaniałą rozrywkę, z drugiej zaś to prezent inny niż wszystkie. Wręczenie puzzli z indywidualnym nadrukiem i logo firmy to radość dla osoby obdarowywanej i sposób na wypromowanie firmy i budowanie jej pozytywnego wizerunku. Dzięki puzzlom na zamówienie wyróżnisz się na tle konkurencji i zyskasz uznanie w oczach odbiorców.

Puzzle reklamowe mają jedną bardzo ważną zaletę, a mianowicie dużą powierzchnię, na której można umieścić widoczną grafikę i logo firmy. Kolejnym atutem jest możliwość wyboru różnego rodzaju puzzli – od klasycznych, przez magnetyczne po popularne w ostatnim czasie puzzle magnetyczne.

Pendrive – ponadczasowe zastosowanie

Kolejną propozycją upominku dla uczestników szkoleń jest pendrive z logo firmy. W jego pamięci mogą być zapisane materiały elektroniczne ze szkolenia, dzięki czemu osoba może czerpać wiedzę również po jego zakończeniu. Praktyczny pendrive może być wykorzystywany do zapisywania ważnych plików i dokumentów, ale co ważne może również służyć do przechowywania zdjęć. Powierzchnia urządzenia, choć jest niewielka, to można na niej w widoczny sposób wyeksponować logo firmy.

Ekologiczne torby – must have upominków szkoleniowych

Jednym z najpopularniejszych gadżetów reklamowych w ostatnich latach są ekologiczne torby. Są to produkty wielokrotnego użytku, najczęściej wykonane z bawełny, która jest miękka i przyjemna w użytkowaniu. Ich niewątpliwym atutem jest szeroki zakres zastosowania, ale także duża powierzchnia do zadrukowania. Dzięki temu logo i grafiki związane z firmą są dobrze widoczne, nie tylko dla osoby noszącej, ale również przechodniów.

Upominki na szkolenia, konferencje i eventy – podsumowanie!

Jak widać upominki na szkolenia, konferencje i eventy wcale nie muszą rujnować budżetu Twojej firmy. Powyższe propozycje z pewnością sprawdzą się w każdej sytuacji i dla każdego. Puzzle reklamowe zapewnią wspaniałą rozrywkę, pendrive ułatwi pracę, z kolei torba umożliwia sprawne przenoszenie różnych rzeczy.

Jeśli przypadła Ci do gustu propozycja puzzli reklamowych i chciałbyś z niej skorzystać lub dowiedzieć się więcej, to skontaktuj się drukarnią PortaArt z Poznania.  Wykonujemy puzzle reklamowe na zamówienie z najlepszych gatunkowo materiałów i przy użyciu specjalistycznych maszyn. Szybko, sprawnie i profesjonalnie!