W co zapakować prezent na Walentynki?

portaart.pl > Drukarnia  > W co zapakować prezent na Walentynki?
W Co Zapakować Prezent Na Walentynki? zdjęcie nr 1

W co zapakować prezent na Walentynki?

Wybrałeś już prezent na Walentynki, ale nie wiesz, w co go zapakować i jak wręczyć, aby upominek już od pierwszej chwili zrobił ogromne wrażenie na Twojej drugiej połówce? Co wybrać ― tradycyjną torebkę prezentową, pudełko na prezent, czy może przygotować opakowanie własnoręcznie? W tym wpisie podpowiemy, jak estetycznie zapakować prezent na Walentynki, aby sprawić swojej ukochanej, czy ukochanemu podwójną radość.

Jaki prezent podarować na Walentynki?

Bez względu na to, jak często wyznajecie sobie miłość, Walentynki to najlepsza okazja do tego, aby ponownie wyrazić swoje uczucia za pomocą drobnego, ale znaczącego prezentu. I choć moda na obdarowanie ukochanej osoby poduszką w kształcie serca już dawno minęła, nie oznacza to jednak, że całkowicie musimy zrezygnować z wręczenia upominku. Co zatem podarować bliskiej Twemu sercu osobie?

Najczęściej wybieranymi gadżetami na prezent z okazji Walentynek jest oczywiście biżuteria. Kolczyki czy łańcuszek z wisiorkiem w kształcie serca z pewnością przypadnie do gustu każdej kobiecie, a Panowie ucieszą się z nowego zegarka, czy butelki dobrego alkoholu. Niezależnie od tego, jaki prezent zdecydujesz się podarować, to wiedz, że równie mocno co o jego zawartość powinieneś postarać się również o opakowanie. To ono w chwili wręczenia upominku wysuwa się na pierwszy plan, wzbudzając przy tym ciekawość osoby obdarowywanej.

Jak zapakować prezent na Walentynki?

Opakowanie prezentu z okazji Walentynek jest równie ważne, co jego zawartość, dlatego już dziś warto zadbać o ciekawe pudełko na prezent, które zaskoczy nie tylko ciekawą estetyką wykonania, ale także jakością. Popularne jeszcze do niedawna transparentne woreczki, czy opakowanie z organzy z pewnością nie zrobi wrażenia na Twojej drugiej połówce, dlatego warto zadbać o coś bardziej kreatywnego, np. personalizowane pudełko prezentowe. Wiele propozycji możesz znaleźć w ofercie producenta opakowań prezentowych, firmy PortaArt z Poznania. Na co warto zwrócić uwagę?

Jakie opakowanie prezentowe wybrać?

Opakowania prezentowe z personalizacją

Niezależnie od okazji, jednym z najchętniej wybieranych opakowań prezentowych są kartonowe, lub drewniane pudełka z indywidualną personalizacją. W przypadku prezentu walentynkowego możemy ozdobić je nie tylko życzeniami lub miłosnym wyznaniem, ale także imieniem osoby obdarowywanej, czy np. ciekawą grafiką. W ten sposób podarowany upominek zyska bardziej osobisty charakter.

Papierowe torebki prezentowe

Tradycyjne torebki prezentowe to najczęstszy wybór osób, które planują wręczyć swojej ukochanej, czy ukochanemu wyjątkowy prezent. Przy okazji Walentynek warto taką torebkę przyozdobić personalizowanym nadrukiem, który tak jak w przypadku opakowań kartonowych i drewnianych skrzynek zyska indywidualny charakter, a osoba obdarowywana będzie zaskoczona nie tylko samą estetyką wykonania, ale również jakością takiej torebki.

W przypadku torebek prezentowych można zdecydować się nie tylko na osobistą personalizację takiego produktu, ale również uszlachetnienie jej specjalną folią, zwiększająca wytrzymałość i podnoszącą walory estetyczne torebki, która to, będzie ciekawym wstępem do zawartości, jaka skrywa się w jej wnętrzu.

Drewniane skrzynki prezentowe

Choć drewniane skrzynki prezentowe kojarzą nam się głównie z upominkami weselnymi, to jednak coraz częściej wykorzystywane są jako duże pudełka prezentowe wręczane na innego rodzaju okazje, jak chociażby na Dzień Babci i Dziadka, Dzień Matki, czy omawiane tutaj Walentynki. Gwarantujemy, że żadne opakowanie prezentowe nie będzie prezentowało się tak efektownie, jak zapakowane w elegancką, personalizowaną skrzynkę wykonaną z naturalnego drewna.

Wnioskiem, który bez wątpienia nasuwa się przy wyborze drewnianej skrzynki prezentowej to jej jakość oraz trwałość. W tego rodzaju opakowaniu z powodzeniem zmieścimy prezent o dość pokaźnych rozmiarach i stosunkowo dużej wadze. Dodatkowo wybór opakowania prezentowego na zamówienie daje możliwość indywidualnego dopasowania nie tylko estetyki takiego produktu, ale także jego kształtu czy rozmiaru. Można zdecydować się na drewniane opakowanie prezentowe piórnikowe wyposażone w zasuwkę z drewna, a także klasyczne kuferki. Jako uchwyt posłużyć może tutaj gruby sznurek, który w połączeniu z naturalnym drewnem prezentuje się bardzo elegancko, natomiast do wypełnienia pustej przestrzeni w skrzynce wykorzystuje się drewniane, lub papierowe wiórki.

Opakowania prezentowe z okienkiem

Chcąc uchylić rąbka tajemnicy przed osobą obdarowaną, możemy zdecydować się również na opakowanie z okienkiem. Takie pudełko prezentowe z jednej strony prezentuje się dość minimalistycznie, z drugiej zaś efektownie. Będzie niezastąpione przy wręczaniu upominku w postaci słodyczy, kosmetyków, czy innych ekskluzywnych produktów, które można ładnie wyeksponować, wzbudzając tym samym zachwyt osoby obdarowywanej.