Elementy gier planszowych

portaart.pl > Elementy gier planszowych

Produkujemy planszówki od początku do końca, ale możemy również wykonać pojedyncze akcesoria do gier planszowych według dostarczonego projektu. Potrzebujesz spersonalizowanych pionków lub oryginalnego pudełka stworzonego na potrzeby konkretnej okazji? Skontaktuj się z nami, aby otrzymać wycenę Twojego projektu lub dopytać o więcej szczegółów.

Drewniane elementy gier planszowych

Coraz więcej klientów wykazuje zainteresowanie grami planszowymi, które są bardziej przyjazne dla środowiska i nie zawierają plastiku. W naszej ofercie znajdziesz wiele elementów drewnianych, które są nie tylko trwałe, ale również świetnie się prezentują! Oferujemy wykonanie akcesoriów do gier z dobrego gatunkowo drewna, w szerokiej gamie kolorystycznej. Dodatkowo, na niektórych elementach, np. kostkach do gry lub żetonach możemy wykonać indywidualny nadruk dzięki metodzie druku UV.

Upominki okolicznościowe czy gadżety firmowe w różnej formie powinny być spersonalizowane, co będzie wyróżniało je na tle innych. Nasza drukarnia specjalizuje się w produkcji materiałów reklamowych, a także gier planszowych. Nasze doświadczenie i zaplecze techniczne pozwala na tworzenie unikatowych gadżetów, które możesz wykorzystać w różnych okolicznościach.

Elementy do gier planszowych

Wytwarzamy planszówki od początku do końca, ale także możemy wyprodukować poszczególne elementy gier planszowych. Jeżeli potrzebujesz spersonalizowanych pionków lub oryginalnego pudełka stworzonego na potrzeby konkretnej okazji, to zgłoś się do nas. Chętnie stworzymy dla Ciebie akcesoria do gier planszowych według dostarczonego projektu.

Nasze rozległe zaplecze techniczne pozwala na kompleksową obsługę w zakresie poligrafii, produkcji materiałów reklamowych planszówek i ich elementów. Możemy stworzyć niepowtarzalne gadżety wykonane z najróżniejszych materiałów. Pracujemy z drewnem, PVC, tekturą, kartonem, płytami MDF oraz wieloma innymi tworzywami. Każde z tym tych materiałów możemy poddać obróbce przy pomocy frezowania i wycinania, co nadaje naszym wyrobom indywidualnego charakteru.

Potrzebujesz pomocy w zrealizowaniu swojego pomysłu? Nasza ekipa z chęcią doradzi Ci na każdym etapie realizacji zamówienia, od wstępnego pomysłu do późniejszej obróbki i wykończenia. Masz pytania? Zgłoś się do naszej siedziby w Poznaniu lub zadzwoń albo napisz!