Pudełka wysuwane

portaart.pl > Pudełka wysuwane

Szukasz nietuzinkowych opakowań dla swoich produktów? Mamy dla Ciebie coś specjalnego! Pudełka wysuwane w formie klasycznej oraz Premium z pewnością przypadną do gustu Twoim klientom i sprawią, że zainteresowanie samym towarem znacznie wzrośnie. Oferujemy możliwość zakupu opakowań kartonowych wysuwanych wyprodukowanych według własnego pomysłu, lub gotowych szablonów. Możemy również pomóc Ci w stworzeniu idealnego projektu opakowania, które z pewnością wzbudzi większe zainteresowanie marką.

Pudełka szufladkowe – produktowe i prezentowe

Pudełka wysuwane, inaczej nazywane także szufladkowymi pełnią ważne funkcje zarówno w biznesie, jak i codziennym życiu. Ze względu na szerokie możliwości użytkowe, jakie oferują, pudełka te mogą być stosowane zarówno jako opakowania na alkohol, jak i słodycze. Wykorzystując ogromny potencjał pudełek szufladowych, możemy także tworzyć w nich eleganckie zestawy kosmetyków, lub biżuterii, które staną się idealną formą wręczania upominków czy to firmowych, czy osobistych.

Wysoka jakość i piękne wykonanie

To, co definiuje nasze wysuwane pudełka to przede wszystkim doskonała jakość wykonania połączona z elegancką stylistyką. Naszą specjalizacją są opakowania wykonywane z solidnego i odpornego na uszkodzenia kartonu. Tego typu materiał nie tylko cechuje się ogromną wytrzymałością, ale daje nam także pełną swobodę przy nakładaniu nadruku, który może obejmować  zarówno całą powierzchnię opakowania, jak i tylko jego fragment. Dodatkowo pudełka szufladkowe możemy pokryć specjalną folią uszlachetniającą, która nie tylko podnosi walory estetyczne produktu, ale zwiększa także jego trwałość.