Puzzle na zamówienie

portaart.pl > Puzzle na zamówienie

Puzzle z własnym nadrukiem

Masz pomysł na stworzenie swoich własnych puzzli? Potrzebne Ci puzzle reklamowe lub układanki z logo Twojej firmy? Zrealizujemy praktycznie każdą Twoją wizję!

  • Mamy ponad 10 lat doświadczenia w produkcji puzzli dla firm i instytucji publicznych – zobacz przykładowe realizacje w naszym portfolio.
  • Produkujemy układanki zarówno w tradycyjnych rozmiarach, jak i ogromne puzzle wielkoformatowe.
  • Oferujemy także ciekawe rozwiązanie marketingowe w postaci puzzli przesuwanych.
  • Gwarantujemy fachową pomoc i doradztwo.
  • Wszystkie nasze realizacje to puzzle personalizowane – prześlij grafikę, którą chcesz zobaczyć na układance, a my zajmiemy się resztą.
  • Każdy projekt jest wyceniany indywidualnie. Napisz do nas z określeniem typu puzzli, ich rozmiaru, liczby elementów, rodzaju opakowania i wielkości nakładu, a my prześlemy Tobie ofertę cenową.

PUZZLE KLASYCZNE:

+48 515 934 699

  biuro@puzzlereklamowe.pl

 

PUZZLE XXL, PRZESUWANE:

+48 601 711 516

  cnc@portaart.pl

Puzzle reklamowe

Coraz więcej przedsiębiorstw decyduje się na nietypowe formy reklamy. Jedną z nich jest wykorzystanie puzzli z logo firmy. Takie układanki świetnie sprawdzają się na eventach i targach, a także jako upominek dla klientów lub ich dzieci. Stanowią prosty sposób, by subtelnie zbudować rozpoznawalność marki i pozostać na dłużej w pamięci.

Zamawiając takie puzzle, możesz decydować nie tylko o wyglądzie i rozmiarze ich samych, ale także na przykład wybrać grafikę, która pojawi się na opakowaniu. Masz zatem duże pole do popisu, by odpowiednio zaprezentować swoje treści reklamowe.

Puzzle edukacyjne

Pracujesz w edukacji i szukasz niecodziennych rozwiązań, aby zainteresować uczniów lub słuchaczy? Puzzle edukacyjne z własnym nadrukiem będą świetnym wyborem! Już nie raz mieliśmy okazję pracować przy takich projektach: pomogliśmy między innymi stworzyć układankę do nauki tabliczki mnożenia oraz puzzle do nauki języka niemieckiego. Dzięki możliwości pełnej personalizacji projektu, możesz wybrać nie tylko grafikę puzzli, ale również ich kształt, rozmiar i liczbę elementów – masz więc pewność, ze układanka będzie dopasowana do Twoich potrzeb.