Produkcja gier planszowych

portaart.pl > Produkcja gier planszowych

Produkcja gier planszowych to jeden z obszarów działalności naszej firmy. Wykonujemy gry planszowe z pionkami, karty oraz puzzle na indywidualne zamówienie. Jest to nietuzinkowa promocja firmy, bądź ciekawy sposób na użytkowy gadżet. Marzysz o zrealizowaniu własnego projektu? Sprawdź, dlaczego warto zrealizować go u nas!

Drukarnia gier planszowych

Tworzenie gier planszowych w naszej drukarni to proces, który wykonujemy od A do Z. Zapewniamy wsparcie w każdym etapie produkcji, od wstępnego projektu po finalny produkt wraz z planszą i akcesoriami, takimi jak pionki czy karty. Możesz zamówić zarówno pojedyncze sztuki, jak i masowy nakład. Projektowanie gier planszowych i ich produkcja to świetny sposób na niebanalne prezenty dla klientów lub przyjaciół. Współpracujemy z zakładami pracy, fundacjami i organizacjami pożytku publicznego, którym dostarczamy wysokiej jakości planszówki.

Producent gier planszowych

Działamy na poznańskim rynku od wielu lat i doskonale znamy potrzeby tutejszych firm. Zawsze stawiamy na kreatywność, solidność wykonania i dokładność. Zagraniczne i polskie gry planszowe zdobywają coraz większą popularność. Ze względu na oryginalne pomysły twórców planszówek i ich edukacyjny charakter przypadną one do gustu zarówno dorosłym, jak i dzieciom. Dzięki naszemu zapleczu technicznemu i znajomości rynku możemy stworzyć interesujący, przyciągający uwagę produkt służący do promocji biznesu. Interesują Cię niebanalne materiały reklamowe? Sprawdź naszą ofertę! Chętnie doradzimy najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy.

Masz interesujący pomysł, ale nie wiesz jak go realizować? Skontaktuj się z nami, mamy duże doświadczenie w produkcji gier planszowych oraz akcesoriów. Żetony, pionki, instrukcje, plansze, realizujemy kompletne zamówienia wielkonakładowe, jak i pojedyncze prototypy. Nasze technologie pozwalają na produkcję odpornych na uszkodzenia mechaniczne, wielokolorowych plansz, akcesoriów oraz pudełek do gier.

Więcej na: graplanszowadlaciebie.pl