Produkcja gier planszowych

portaart.pl > Produkcja gier planszowych

Gry planszowe na zamówienie

Produkcja gier planszowych to jeden z obszarów działalności naszej firmy dający duże pole do kreatywnej współpracy z klientem. Wykonujemy gry planszowe z pionkami, karty do gry i puzzle na zamówienie. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, zapewniając w ten sposób najlepszą jakość obsługi. Skontaktuj się z nami, aby omówić swój projekt i otrzymać wycenę!

Drukarnia gier planszowych

Chcesz wydrukować grę planszową w oparciu o posiadaną licencję lub własny pomysł? W naszej drukarni zapewnimy Ci wsparcie na każdym etapie produkcji.

  • Wykonujemy wszystkie akcesoria do gier planszowych: pionki, plansze, kości, żetony, banknoty, instrukcje i pudełka.

Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem „Zasady przygotowania projektów do realizacji”.

Producent gier planszowych

Działamy na polskim rynku od ponad 10 lat. Zaufało nam wiele agencji marketingowych, fundacji, placówek rządowych i klientów indywidualnych. Chętnie pomagamy zarówno przy dużych nakładach gier, jak i przy produkcji prototypów – na przykład podczas kampanii crowdfundingowej.

Gry planszowe w edukacji

Coraz więcej szkół i innych placówek edukacyjnych wykorzystuje personalizowane gry planszowe jako materiały do nauki. Takie metody świetnie sprawdzają się zarówno w przypadku dzieci, jak i starszych uczniów. Wśród naszych realizacji znalazły się między innymi gry planszowe do nauki języka niemieckiego czy angielskiego.

Planszówki jako gadżet marketingowy

Myślałeś kiedyś jak duży potencjał reklamowy drzemie w planszówkach? Ludzie je uwielbiają i dobrze się przy nich bawią, a użyte jako gadżet reklamowy zaskoczą i dostarczą wielu pozytywnych wrażeń. Wykorzystując grę planszową jako gadżet marketingowy, wykazujemy się nieszablonowym podejściem i kreatywnością.

Zrobienie firmowej gry planszowej wcale nie jest trudniejsze od zaprojektowania pozostałych gadżetów reklamowych. Można zrobić pionki lub żetony w barwach firmowych, a na planszy do gry umieścić logo firmy. Projektując instrukcję gry planszowej, warto ostatnią stronę poświęcić na dodanie kilku informacji o firmie oraz pozostawienie danych kontaktowych.