Produkcja gier planszowych

portaart.pl > Produkcja gier planszowych

Gry planszowe na zamówienie

Produkcja gier planszowych to jeden z obszarów działalności naszej firmy. Wykonujemy gry planszowe z pionkami, karty oraz puzzle na zamówienie. Jest to nietuzinkowa promocja firmy, bądź ciekawy sposób na użytkowy gadżet. Marzysz o zrealizowaniu własnego projektu planszówki? Sprawdź, dlaczego warto zrealizować go u nas!

Drukarnia gier planszowych

Tworzenie gier planszowych w naszej drukarni to proces, który wykonujemy wewnętrznie od A do Z. Zapewniamy wsparcie w każdym etapie produkcji, od wstępnego projektu po finalny produkt wraz z planszą i akcesoriami, takimi jak pionki czy karty. Możesz zamówić zarówno pojedyncze sztuki, jak i masowy nakład. Projektowanie gier planszowych i ich produkcja to świetny sposób na niebanalne prezenty dla klientów lub przyjaciół. Współpracujemy z zakładami pracy, fundacjami i organizacjami pożytku publicznego, którym dostarczamy wysokiej jakości planszówki.

Producent gier planszowych

Działamy na poznańskim rynku od wielu lat i doskonale znamy potrzeby tutejszych firm. Zawsze stawiamy na kreatywność, solidność wykonania i dokładność. Zagraniczne i polskie gry planszowe zdobywają coraz większą popularność. Ze względu na oryginalne pomysły twórców planszówek i ich edukacyjny charakter przypadną one do gustu zarówno dorosłym, jak i dzieciom. Dzięki naszemu zapleczu technicznemu i znajomości rynku możemy stworzyć interesujący, przyciągający uwagę produkt służący do promocji biznesu. Interesują Cię niebanalne materiały reklamowe? Sprawdź naszą ofertę! Chętnie doradzimy najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy.

Masz interesujący pomysł, ale nie wiesz jak go realizować? Skontaktuj się z nami, mamy duże doświadczenie w produkcji gier planszowych oraz akcesoriów. Żetony, pionki, instrukcje, plansze, realizujemy kompletne zamówienia wielkonakładowe, jak i pojedyncze prototypy. Nasze technologie pozwalają na produkcję odpornych na uszkodzenia mechaniczne, wielokolorowych plansz, akcesoriów oraz pudełek do gier.

Stwórz swoją własnę grę planszową!

Przeszła Ci kiedyś przez głowę myśl, że świetnym pomysłem jest zrobienie swojej własnej planszówki? Pewnie na ziemię bardzo szybko ściągnęła Cię druga myśl, jakie to musi być ciężkie i spore przedsięwzięcie. Nic bardziej mylnego! W PortaArt kompleksowo zajmiemy się realizacją Twojej gry planszowej do druku. Nie musisz od razu tworzyć skomplikowanych gier fabularnych. Wystarczy spersonalizować prostę grę, jak warcaby czy chińczyk – dodając do nich własną grafikę lub tworząc niepowtarzalne pionki. Ucieszy to zarówno Twoich znajomych, jak i kontrahentów, jeśli ma to być gadżet marketingowy. Jako producent gier planszowych profesjonalnie podchodzimy do każdego powierzonego nam zadania. Jeśli chcesz stworzyć wieloetapową, rozbudowaną planszówkę z dołączoną instrukcją do gry planszowej – podołamy i temu zadaniu. Masz pomysł na grę, ale nie masz zdolności graficznych? Opowiedz nam, co siedzi Ci w głowie, a zespół naszych grafików dołoży wszelkich starań, aby produkt finalny gry planszowej, był właśnie taki, o jakim marzysz.

Planszówki jako gadżet marketingowy

Myślałeś kiedyś jak duży potencjał reklamowy drzemie w planszówkach? Ludzie je uwielbiają, dobrze się przy nich bawią a użyte jako gadżet reklamowy….zaskoczą i dostarczą wielu pozytywnych chwil. Jak wiadomo, w marketingu nic tak dobrze nie działa, jak pozytywne skojarzenie marki. Wykorzystując grę planszową do druku, jako gadżet marketingowy, wykazujemy się nieszablonowym podejściem i kreatywnością, co również podoba się ludziom oraz może zachwycić potencjalnych kontrahentów. Zrobienie firmowej gry planszowej wcale nie jest trudniejsze od projektowania pozostałych gadżetów reklamowych. Można zrobić pionki lub żetony w kolorach firmowych, a na planszy do gry umieścić logo firmy. Projektując instrukcję gry planszowej, warto ostatnią stronę poświęcić na dodanie kilku informacji o firmie oraz pozostawienie danych kontaktowych.