Wycinanie nożem oscylacyjnym

portaart.pl > Wycinanie nożem oscylacyjnym

PortaArt poszerza swoją działalność o usługę wycinania oscylacyjnego. Metoda ta pozwala na precyzyjne wycinanie nożem oscylacyjnym po obrysie geometrycznych kształtów, motywów roślinnych, ornamentów, spersonalizowanych znaków, logotypów, elementów do gier planszowych i wiele, wiele innych.

 

Wycinanie oscylacyjne — jakie daje możliwości?

Wycinanie oscylacyjne to kolejna propozycja, z którą wychodzimy do naszych klientów. Nóż oscylacyjny CNC umożliwia nam wycinanie różnych kształtów w materiałach, które cechują się dużą grubością, miękkością oraz elastycznością. Mowa tu przede wszystkim o tworzywach sztucznych, różnego rodzaju piankach, czy tekturze falistej. Dzięki temu powstają oryginalne elementy do gier planszowych, w tym karty, żetony, a także elementy dekoracyjne na opakowania kartonowe.

Nóż oscylacyjny, a dokładniej sam proces wycinania nożem oscylacyjnym poza możliwością precyzyjnego cięcia w trudnych do obróbki materiałach pozwala nam zachować wysoką jakość krawędzi przy jednoczesnej dużej szybkości przebiegu pracy. Naszym klientom jesteśmy w stanie zaoferować precyzyjne cięcie oscylacyjne niemal każdego rodzaju tworzywa sztucznego, a także tektury, czy płyt piankowych.

 

Precyzyjne cięcie oscylacyjne

Wzbogacenie parku maszynowego PortaArt o hybrydową frezarkę CNC z nożami oscylacyjnymi pozwala zaoferować naszym klientom jeszcze skuteczniejsze, bardziej zaawansowane rozwiązania dotyczące wycinania elementów o różnych kształtach i wymiarach z miękkich, grubych i elastycznych materiałów. Ogromna wiedza specjalistyczna połączona z wieloletnim doświadczeniem pozwala nam realizować zlecone projekty w sposób fachowy i z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych. Podejmij z nami współpracę i przekonaj się sam!