Ekspozytory tekturowe

portaart.pl > Ekspozytory tekturowe

Ekspozytory reklamowe to nieszablonowy sposób na wyróżnienie produktów na tle konkurencji. Ciekawie zaprojektowane stojaki kartonowe mogą przybrać interesujące formy. Projekt może uwzględniać różnego rodzaju szuflady, zakładki, kieszenie czy przegródki. Standy wykonujemy najczęściej z lekkiego kartonu lub solidnej tektury, co pozwala na łatwą obróbkę, przy zachowaniu odporności na uszkodzenia.

Ekspozytory reklamowe – dlaczego warto?

Ekspozytory tekturowe i kartonowe są nośnikiem reklamowym, który spełnia nie tylko funkcję promocyjną, ale także praktyczną. Displaye kartonowe doskonale sprawdzają się w sklepach do wyróżnienia towaru, ulotek czy gazetek promocyjnych. Wybrany stojak może przybrać dowolną formę. Wolnostojące ekspozytory kartonowe lub teksturowe prezentują się efektownie i zwracają uwagę klientów już od pierwszej chwili spędzonej w danym miejscu. Mniejsze egzemplarze wykonane z kartonu można łatwo przenosić i wykorzystywać dowolnie w zależności od potrzeb. Nie tylko w salonach sprzedaży, ale także na konferencjach czy targach branżowych.

Ekspozytory kartonowe – producent

Od lat prowadzimy działalność związaną z produkcją materiałów promocyjnych. Nasza firma znajduje się w Poznaniu, jednak współpracujemy z klientami na terenie całej Polski, a także Europy. Nasze rozbudowane zaplecze technologiczne pozwala na produkcję elementów ekspozycji promocyjnej o wysokim stopniu personalizacji. Masz pytania w sprawie projektu lub realizacji zamówenia? Napisz lub zadzwoń, chętnie przekażemy wszystkie niezbędne informacje.