Ekspozytory tekturowe

portaart.pl > Ekspozytory tekturowe

Stojaki kartonowe w PortaArt

Ekspozytory tekturowe to nieszablonowy sposób na wyróżnienie produktów na tle konkurencji. Ciekawie zaprojektowane stojaki kartonowe mogą przybrać interesujące formy. Display kartonowy może uwzględniać różnego rodzaju szuflady, zakładki, kieszenie czy przegródki. Standy tekturowe wykonujemy najczęściej z lekkiego kartonu lub solidnej tektury, co pozwala na łatwą obróbkę, przy zachowaniu odporności na uszkodzenia.

Standy tekturowe – dlaczego warto?

Tekturowe i kartonowe standy reklamowe są nośnikiem informacji, który spełnia nie tylko funkcję promocyjną, ale także praktyczną. Displaye kartonowe doskonale sprawdzają się w sklepach do wyróżnienia towaru, ulotek czy gazetek promocyjnych. Wybrany stojak może przybrać dowolną formę. Wolnostojące standy tekturowe lub kartonowe prezentują się efektownie i zwracają uwagę klientów już od pierwszej chwili spędzonej w danym miejscu. Mniejsze ekspozytory wykonane z kartonu można łatwo przenosić i wykorzystywać dowolnie w zależności od potrzeb. Standy reklamowe kartonowe przydadzą się nie tylko w salonach sprzedaży, ale także na konferencjach czy targach branżowych.

Producent standów kartonowych z Poznania

Jako firma PortaArt jesteśmy na rynku od wielu lat, prowadząc działalność związaną z produkcją różnego typu materiałów promocyjnych. W naszej ofercie można znaleźć nie tylko ekspozytory kartonowe, ale również opakowania z tektury, kartonowy ozdobne, różne rodzaje druku na wielu powierzchniach oraz spersonalizowane puzzle reklamowe i gry planszowe na zamówienie. Siedziba naszej firmy znajduje się w Poznaniu, jednak współpracujemy z klientami na terenie całej Polski, a także Europy, dostarczając materiały reklamowe dla wielu różnych branż. Nasze rozbudowane zaplecze technologiczne pozwala na produkcję między innymi standów kartonowych, o wysokim stopniu personalizacji – ekspozytor może przyjąć praktycznie dowolny kształt oraz naniesiona na niego grafika ograniczona jest tylko wyobraźnią zamawiającego lub naszego zespołu graficznego, który zawsze jest w gotowości do realizacji pomysłów naszych klientów. Dzięki niepowtarzalnemu wyglądowi ekspozytora tekturowego, dostępne na nim produkty zostaną łatwiej zauważone w gąszczu konkurencji. Jeśli masz jakiekolwiek pytania w sprawie projektu swojego nowego standu kartonowego lub realizacji zamówienia, napisz lub zadzwoń do nas. Nasi specjaliści i graficy chętnie doradzą i wybiorą lub stworzą od zera odpowiedni projekt, który skutecznie wyróżni Twój produkt.