Ekspozytory kartonowe na zamówienie

portaart.pl > Ekspozytory kartonowe na zamówienie

Ekspozytory tekturowe, zwane również ekspozytorami kartonowymi, to nieszablonowy sposób, aby wyróżnić produkty na tle konkurencji. Ciekawie zaprojektowane standy mogą przybrać interesujące formy i zawierać różnego rodzaju szufladki, kieszenie czy przegródki. Sprawia to, że są zarówno funkcjonalne, jak i atrakcyjne wizualnie.

W PortaArt wykonujemy małe ekspozytory z tektury falistej na indywidualne zamówienie. Projektowane pod konkretny produkt, są idealnie dopasowane do potrzeb klienta i unikatowe w swoim wyglądzie. Wśród naszych realizacji znajdziesz między innymi ekspozytory na ulotki, standy sklepowe na koperty, kosmetyki czy słodycze, a także ekspozytory do aptek.

Ekspozytory tekturowe – wyceny

Planujesz zamówić ekspozytor tekturowy na swoje artykuły i chcesz poznać koszty? Prześlij nam potrzebne informacje (lista poniżej), a przygotujemy dla Ciebie szczegółową wycenę:

  • Orientacyjny nakład produkcyjny
  • Informacje na temat kształtu ekspozytora
  • Czy ekspozytor będzie pokryty nadrukiem? Jakim?
  • Czy ekspozytor ma również pełnić funkcję pudełka transportowego?
  • Waga i wymiary produktu
  • Ile sztuk produktu ma się znaleźć w ekspozytorze?

Jeśli masz dodatkowe pytania lub potrzebujesz pomocy w określeniu specyfikacji, nie wahaj się z nami skontaktować. Zawsze chętnie wesprzemy!

Standy tekturowe – dlaczego warto?

Tekturowe standy reklamowe są nośnikiem informacji, który spełnia nie tylko funkcję promocyjną, ale także praktyczną. Doskonale sprawdzą się w sklepach do wyróżnienia towaru, zaprezentowania ulotek lub łatwego udostępnienia gazetek promocyjnych. Standy te są lekkie, co ułatwia ich przenoszenie i elastyczne wykorzystywanie w zależności od potrzeb. Mogą być stosowane nie tylko w salonach sprzedaży, ale także na konferencjach, targach branżowych, a nawet w biurach i recepcjach.

Producent ekspozytorów kartonowych z Poznania

Jesteśmy na rynku od ponad 10 lat, prowadząc działalność związaną z produkcją różnego typu materiałów promocyjnych. W naszej ofercie znajdziesz nie tylko ekspozytory kartonowe, ale również różnorodne opakowania tekturowe, pudełka ekskluzywne, spersonalizowane puzzle reklamowe oraz gry planszowe na zamówienie.

Siedziba naszej firmy znajduje się w Poznaniu, jednak współpracujemy z klientami na terenie całej Polski, a także Europy. Dostarczamy materiały reklamowe dla wielu różnych branż, zdobywając zaufanie licznych klientów. Nasze zaawansowane zaplecze technologiczne pozwala na produkcję standów kartonowych o wysokim stopniu personalizacji – ekspozytor może przyjąć praktycznie dowolny kształt, a naniesiona na niego grafika ograniczona jest tylko wyobraźnią zamawiającego.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące procesu produkcji ekspozytorów czy realizacji zamówień, zachęcamy do kontaktu. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą stworzyć projekt, który skutecznie wyróżni Twój produkt. Indywidualne podejście do każdego klienta oraz dbałość o szczegóły to nasze priorytety.

GALERIA