Opakowania na słodycze

portaart.pl > Opakowania na słodycze

PortaArt to doświadczone studio graficzne, które od wielu lat zajmuje się projektowaniem i produkcją opakowań kartonowych . Wykonujemy m.inn. piękne i solidne pudełka na słodycze w stylu rigid box. Możemy zaproponować naszym klientom opakowania przygotowywane  według gotowych szablonów, lub wyprodukować je w oparciu o indywidualny projekt. Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić!

Pudełka na słodycze — idealny dodatek do słodkiego upominku

Okazji do wręczenia słodkiego upominku może być naprawdę wiele. Jednak to Ty decydujesz o tym, z jakiej okazji i komu chcesz go podarować. Prezenty w postaci ciasteczek, ciast, cukierków i czekoladek mogą być wręczane klientom, kontrahentom biznesowym, ale także pracownikom.  Aby jednak słodycze prezentowały się jeszcze bardziej kusząco i zachęcały do konsumpcji, należy zadbać o ich odpowiednią oprawę. Mowa tu przede wszystkim o wyborze opakowania na słodycze,  w szczególności opakowania z  okienkiem, które dobrze zaprojektowane i wykonane pozwala pięknie wyeksponować wręczany upominek i wywołać pozytywne emocje wśród odbiorców.

Solidnie wykonane opakowania na słodycze

Słodycze mogą występować pod różną postacią —  kremowych ciast, czekoladowych cukierków i wielu innych. W związku z tym opakowania na słodycze, w tym opakowania produktowe powinny cechować się wysoką wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia.

W naszej firmie do produkcji tego typu opakowań wykorzystujemy wysokiej jakości tekturę. Taki materiał poza tym, że jest dość sztywny i trwały, to daje również możliwość zadrukowania całej swojej powierzchni dowolną grafiką. Do tego zróżnicowane wzornictwo, a także możliwość indywidualnego doboru rozmiaru oraz kształtu pudełka na słodycze sprawia, że każdy dopasuje u nas produkt do własnych potrzeb użytkowych i stylistycznych.