Pionki do gier

portaart.pl > Pionki do gier

Producent pionków do gier planszowych

Pionki do gry to istotny element wielu planszówek. Mogą mieć zarówno prostą formę, jak i bardziej fantazyjne kształty. Wszystko zależy od konwencji gry planszowej oraz wyobraźni twórcy i możliwości technicznych producenta. Jeśli rozważasz stworzenie własnej gry planszowej, warto zadbać również o ten szczegół.

  • Oferujemy pionki typu meeple z drewna oraz pionki klasyczne z plastiku.
  • Pionki drewniane wykonujemy w kolorach z naszego katalogu.
  • Pionki plastikowe są dostępne w kolorach z palety RAL.

Tworzymy nie tylko elementy do planszówek, ale także kompletne zestawy wraz z estetycznym pudełkiem i instrukcjami. Masz pytania dotyczące produkcji pionków do gier, planszy, żetonów lub innych produktów? Skontaktuj się z nami, a wyjaśnimy wszelkie kwestie dotyczące realizacji zleceń.

Pionki do gry to istotny wielu planszówek. Mogą mieć one prostą firmę lub fantazyjne kształty. Wszystko zależy od konwencji gry planszowej oraz fantazji twórcy i możliwości technicznych, jakie ma producent. Pionki do gry spełniają różne funkcje. W tych najprostszych wykorzystywane są do oznaczania postępu graczy. Jednak w bardziej rozbudowanych rodzajach rozgrywki mogą pełnić funkcję np. jednostek wojska w grach strategicznych. Zasady niektórych planszówek wymagają użycia wielu różnych pionków do gry, dla odróżnienia poszczególnych frakcji lub graczy.

Producent pionków do gry

Pionki do gier produkujemy z drewna, tekstury, jak i plastiku. Dysponujemy szeroką ofertą rodzajów i wzorów. Produkujemy pionki frezowane i tłoczone. Jeżeli masz własny oryginalny pomysł, to również chętnie go zrealizujemy. Tworzymy nie tylko elementy do planszówek, ale także kompletne zestawy wraz z estetycznym pudełkiem i instrukcjami. Masz pytania dotyczące produkcji pionków do gier, planszy, kart lub innych produktów? Zadzwoń lub napisz, a wyjaśnimy wszelkie kwestie dotyczące realizacji zleceń.

Stwórz swoje własne pionki do gry

Tworząc własną grę planszową, warto zadbać o wszystkie jej szczegóły, nawet te najmniejsze. Jeśli rozpatrujesz stworzenie tak zwanej gry pionkowej, warto zaprojektować nie tylko samą planszę, ale również pionki do gry, które będą spójne z koncepcją całej gry i przede wszystkim – wyjątkowe i stworzone od zera, jak cala gra. Wywrzesz na graczach zdecydowanie większe wrażenie i docenią oni pełną spójność planszówki.

Jeśli robiona przez Ciebie gra ma być gadżetem reklamowym Twojej firmy, warto na projekcie swoich własnych pionków do gry zamieścić gdzieś logotyp firmy, albo stworzyć pionki, które kształtem lub kolorem kojarzyć się będą z daną marką. Możliwości jest naprawdę wiele, a w PortaArt sprostamy wszystkim pomysłom, dostarczając wysokiej jakości, spersonalizowane pionki do gry wykonane z różnych materiałów. Tworzymy też inne elementy do gier planszowych takie jak plansze czy kości.