Kości do gier

portaart.pl > Kości do gier

Kości do gry na zamówienie

Kostki do gry planszowej to jeden z najważniejszych elementów, jakie w swoich zestawach mają planszówki. Wprowadzają do zabawy trochę losowości i napięcia. Ich liczba wykorzystana w grze oraz rodzaj dają duże pole do popisu dla twórców planszówek. Wymarzyłeś sobie kolorowe kostki do gry lub niecodzienny wydruk? U nas możesz zamówić personalizowane kości według własnego pomysłu!

kosci-do-gry-z-symbolami
kosci-do-gry-nadruk-kolorowy
kosci-do-gry-nadruk-logo

Kostki do gier planszowych od producenta

Jakość wykonania gry planszowej zależy od doświadczenia i zaplecza technicznego, jakim dysponuje producent.

Kości drewniane

  • Dostępne w rozmiarach 16 x 16 mm, 20 x 20 mm, 25 x 25 mm i 30 x 30 mm.
  • Kolory według naszego katalogu.
  • Na kostki o wymiarach minimum 20 x 20 mm możemy nanieść różne symbole, nie tylko oczka, dzięki metodzie druku UV.

Kości plastikowe sześcienne i niesześcienne

  • Grawer indywidualny według pomysłu klienta.
  • Czas realizacji zamówienia do 3 miesięcy.
  • Minimum produkcyjne: 50 sztuk identycznych kości.

Standardowo kości pakujemy w woreczek foliowy z zamknięciem strunowym, ale na życzenie klienta możemy zapakować je w woreczek z organzy.

Masz pytania lub potrzebujesz pomocy w zrealizowaniu swojego pomysłu? Skontaktuj się z nami! Specjalizujemy się w produkcji gier planszowych, puzzli na zamówienie i pudełek kartonowych. Jeżeli szukasz dobrego producenta kości do gier i akcesoriów do planszówek wszelkiej maści, to dobrze trafiłeś!

Kości do gry na zamówienie

Kostki do gry planszowej to jeden z najważniejszych elementów, jakie w swoich zestawach posiadają planszówki. Wprowadzają do zabawy trochę losowości i małej niepewności. Ich ilość wykorzystana w grze oraz rodzaj daje duże pole do popisu dla twórców planszówek. Kości do gier mogą intrygować i zachwycać swoją nietypową formą, gwarantując przy tym wyśmienita zabawę.

Projektując swoją własną planszówkę, warto pomyśleć o dodatkach, które uatrakcyjnią grę. Niewątpliwie kości do gry spełniają taką funkcję. W PortaArt oferujemy kości do gry na zamówienie. Mamy możliwość wykonania na nich dowolnego nadruku, który będzie wytrzymały i nie zetrze się po kilku grach. Oczaruj swoich znajomych lub pracowników kośćmi do gry Twojego projektu!

Kostki do gier planszowych od producenta

Jakość wykonania gry planszowej zależy od doświadczenia i zaplecza technicznego, jakim dysponuje producent. Kostki do gry to jeden z najważniejszych elementów planszówki. Ich ilość oraz rodzaj jest nie bez znaczenia, dlatego warto zadbać, aby ich jakość była jak najlepsza.

Nasze kostki do gier planszowych wykonujemy z dobrego gatunkowo drewna, a nadruki są wykonywane techniką UV. Ta metoda daje najlepsze rezultaty, ponieważ grafika jest trwała, ma nasycone kolory oraz nie ściera się pod wpływem użytkowania. Dostępne rozmiary to 20×20 mm i 30×30 mm. Wykonujemy kostki do gry na zamówienie, ale także inne elementy takie jak karty, plansze czy pudełka do planszówek.

Masz pytania lub potrzebujesz pomocy w zrealizowaniu swojego pomysłu? Zadzwoń lub napisz do nas! Mamy ogromne doświadczenie we współpracy z klientami na rynku poznańskim. Specjalizujemy się w branży poligraficznej i produkcji gier planszowych. Jeżeli szukać dobrego producenta kości do gier i akcesoriów do planszówek wszelkiej maści, to dobrze trafiłeś!