Kartony dla e-commerce

portaart.pl > Kartony dla e-commerce

Dobór odpowiedniego rodzaju opakowania dla e-commerce jest kluczowe, ponieważ od tego zależy czy wysyłany towar dotrze bezpiecznie do klienta. Produkujemy wysokiej jakości kartony produktowe do sklepów internetowych, które możesz w wysokim stopniu spersonalizować.

Opakowania dla sklepów internetowych – zamów!

Dysponujemy rozległym zapleczem technologicznym, które pozwala wytwarzać przeróżne rodzaje opakowań dla sklepów internetowych i nie tylko. Nasze pudełka wykonujemy z kartonu, tektury falistej lub litej. W zależności od przeznaczenia i ciężaru, jakie mają wytrzymywać, dobieramy odpowiednio materiał. Kartony możesz wzbogacić o logo swojej firmy lub dowolny projekt graficzny.

Na życzenie klienta tworzywo zostanie dodatkowo zabezpieczone folią o błyszczącym lub matowym efekcie. Każde zlecenie realizujemy z najwyższą dbałością, tak aby nasze produkty, jak najlepiej spełniały oczekiwania naszych klientów. Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas, chętnie rozwiejemy Twoje wątpliwości. Nie wiesz jaki projekt wybrać? To nie problem, na miejscu mamy specjalistów z zakresu poligrafii i grafiki, którzy dobiorą dla Ciebie najlepszą opcję.