Kartony dla e-commerce

portaart.pl > Kartony dla e-commerce

Pudełka kartonowe dla wysyłki

Twoja firma działa wysyłkowo i potrzebujesz opakowania do e-commerce? Nie zadowalaj się półśrodkami. Kartony na paczki są niczym wizytówka firmy. To z nimi kupujący mają styczność jako pierwszymi, gdy odbierają przesyłkę. Wysokiej jakości pudełka kartonowe do wysyłki mają ogromny wpływ na postrzeganie całej marki. Warto pomyśleć o dedykowanych opakowaniach dla e commerce , które nie tylko zapewnią bezpieczną przesyłkę przedmiotu, ale również estetyczny wygląd pakunku.

Opakowania e-commerce z nadrukiem

A może by tak urozmaicić karton i dodać na niego logo firmy lub inną grafikę? U nas zrealizujesz każdy pomysł na opakowania dla e-commerce. Im bardziej nietypowy, tym chętniej go wykonamy i przyniesie o wiele większe rezultaty. Firma stosująca nietypowe opakowania zostaje zapamiętana, nie tylko przez klientów, ale także przypadkowych ludzi, którzy mieli styczność z przyciągającym wzrok opakowaniem produktowym. Jak widać nośnikiem reklamy może być praktycznie wszystko, więc czemu by tego nie wykorzystać?

Dobór odpowiedniego rodzaju pudełka dla sklepu internetowego jest kluczowy, ponieważ od tego zależy czy wysyłany towar dotrze bezpiecznie do klienta. Produkujemy wysokiej jakości opakowania e-commerce z nadrukiem, które możesz w wysokim stopniu spersonalizować.

Kartony dla e-commerce od producenta

Dysponujemy rozległym zapleczem technologicznym, które pozwala wytwarzać przeróżne rodzaje opakowań dla sklepów internetowych i nie tylko. Nasze kartony dla e-commerce wykonujemy z kartonu, tektury falistej lub litej. W zależności od przeznaczenia i ciężaru, jakie mają wytrzymywać, dobieramy odpowiednio materiał. pudełka wysyłkowe możesz wzbogacić o logo swojej firmy lub dowolny projekt graficzny.

Na życzenie klienta tworzywo zostanie dodatkowo zabezpieczone folią o błyszczącym lub matowym efekcie. Każde zlecenie realizujemy z najwyższą dbałością, tak aby nasze opakowania e-commerce, jak najlepiej spełniały oczekiwania naszych klientów. Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas, chętnie rozwiejemy Twoje wątpliwości. Nie wiesz jaki projekt wybrać? To nie problem, na miejscu mamy specjalistów z zakresu poligrafii i grafiki, którzy dobiorą dla Ciebie najlepszą opcję.